اطلاعات دوره
آموزش جامع فیلترنویسی در بازار بورس
مسیر آموزشی

آموزش جامع فیلترنویسی در بازار بورس

591,600 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 591,600 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره آموزش جامع فیلترنویسی چیست؟ دوره فیلترنویسی پیشرفته باهدف افزایش آگاهی و دانش‌افزایی فعالین این عرصه برگزار شده است. کاربرد اصلی این دوره ارتقای قابلیت تصمیم‌سازی برای فعالان بازار است. به عبارتی فیلترها به معامله‌­گران و البته تحلیل­گران این کمک را می­‌کنند تا هوشمندانه‌­تر اطلاعات کل نمادهای بازار را مورد واکاوی و پالایش قرار دهند و در زمان کوتاهی بتوانند مجموعه‌ای از نمادهایی که دارای شرایط معینی می‌باشند را شناسایی نمایند. هدف از یادگیری دوره فیلترنویسی پیشرفته چیست؟ به‌طورکلی اهداف آموزش این دوره را در دو بخش شرح می‌­دهیم: 1. اولین هدف دوره جامع فیلترنویسی این است تا مخاطبین دوره و شرکت ­کنندگان، با فیلدهای اطلاعاتی و امکانات فیلترنویسی آشنا و در ادامه بدانند برای نوشتن هر فیلتر و گرفتن خروجی آن، در مجموع چه امکانات و اطلاعاتی در اختیار آن‌­ها قرار دارد.  2. هدف بعدی این دوره آن است تا مخاطبین دوره بتوانند با استفاده از مثال‌­ها و نمونه‌­های طرح شده قابلیت تحلیل و تجربه خود را ارتقاء دهند و در ادامه بتوانند مهارت تبدیل نیاز به فیلتر را پیدا کنند. به‌عبارت‌دیگر هدف بعدی دوره فیلترنویسی پیشرفته این است که مخاطبان محترم به سطحی از قدرت و مهارت تحلیلی برسد تا نیازهای متنوع و مسائل مطرح در استراتژی‌های مختلف قابل پیاده‌سازی در بازار را با نهایت دقت و قدرت مورد واکاوی قرار دهند و تا جایی که در دامنه محدودیت‌های فیلترنویسی قرار دارد، آنها را تبدیل به فیلتر نمایند.  دوره جامع فیلترنویسی مناسب چه کسانی است؟ باوجوداینکه در تمام مراحل آموزش این دوره سعی شده تا مطالب به صورت کاملاً روان و با زبان ساده و قابل‌فهم مطرح شوند اما این دوره برای افرادی که آشنایی کافی با بازار بورس را دارند و مشخصات تابلوی هر نماد معاملاتی را می‌­دانند، کد بورسی خود را اخذ کرده­‌اند و به طور میانگین سه الی ده ماه حضور مستمر در بازار بورس داشته‌اند مفید­تر واقع خواهد شد.   در پایان دوره آموزش فیلترنویسی چه می‌­آموزیم؟ انتظار می­‌رود شرکت‌کنندگان در این دوره پس از اتمام جلسات درسی مهارت‌­های زیر را به دست بیاورند. شناسایی انواع فیلدهای اطلاعاتی مورد استفاده در فیلترنویسی شناسایی محدودیت‌های فیلترنویسی و متغیرهای غیرقابل‌دسترس و تعریف در فیلترنویسی توانایی تعریف دقیق نیاز و تبدیل آن به فیلترهای کاربردی در چارچوب امکانات فیلترنویسی قابل ارائه بیشتر بدانید
دوره آموزش جامع فیلترنویسی در بازار بورس دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط عبدالرحمن حائری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 591,600 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جامع فیلترنویسی در بازار بورس را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

عبدالرحیم

با سلام این دوره مشکلات زیادی داره و در درجه اول جامع بودن که تیتر این دوره عنوان میکنه نیست. درس ها به چند استراتژی ساده و محدود اشاره میکنه و البته به صورت مبتدی. امکان دانلود فایل های دوره وجود نداره و دیدن آن به صورت آنلاین مشکل داره. پاسخ به سوالات بسیار دیر داده میشه. برای تصحیح پروژه ها راهنمای دوره به صورت دلبخواهی تصمیم میگیره و توضیحی نمیده. امکان ارسال مجدد پروژه برخلاف بقیه دوره ها(حداقل دوره هایی که من داشتم) وجود نداره. محتوای دوره با مفاهیمی بسیار بیشتر به راحتی در سایت ها پیدا میشه. دوره به نسبت کیفیت و کمیت بسیار گرونه. کوئیز های دوره بجای آموزشی بودن شبیه تست های کنکور طراحی شدند.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی