اطلاعات دوره
آموزش رایگان نقاشی روی پارچه، طرح کاشی
مسیر آموزشی

آموزش رایگان نقاشی روی پارچه، طرح کاشی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:الهام اصفهانی0
  • زمان:1 ساعت و 39 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این درس به صورت لایو اینستاگرامی در مکتب‌خونه برگزار شده است. در این جلسه سرکار خانم اصفهانی طرح کاشی را با استفاده از تکنیک آبرنگی به روی پارچه اجرا می‌کنند. جنس پارچه‌ای که کار روی آن انجام می‌شود کتان است زیرا هرچه پارچه به نخ و متریال طبیعی نزدیکتر باشد، آب کمتر روی آن پخش شده و کیفیت کار بالاتر می‌رود. رنگ‌های استفاده شده در این جلسه از دسته‌ی رنگ‌های ترنسپرنت برندهای آیدیا و سوداکو هستند و از قلم‌موهای مصنوعی استفاده شده است.
دوره آموزش رایگان نقاشی روی پارچه، طرح کاشی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 39 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط الهام اصفهانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان نقاشی روی پارچه، طرح کاشی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نقاشی سراسر اینترنت را در صفحه نقاشی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی