اطلاعات دوره
آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی (A1)
مسیر آموزشی

آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی (A1)

401,400 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 401,400 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:12 نظر3.9
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:ریحانه اخواص3.7
  • زمان:6 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش زبان آلمانی، سطح مقدماتی (A1) چیست؟ دوره آموزش زبان آلمانی a1 به آموزش مباحث ابتدایی و ساختار اولیه زبان آلمانی می‌پردازد و زبان‌آموزان مکالمه روزمره ساده و گرامر اولیه زبان را فرا خواهند گرفت.  یادگیری این دوره به‌عنوان مقدمه برای شروع یادگیری زبان آلمانی به شما کمک خواهد کرد تا درک درستی از زبان آلمانی پیدا کنید.  هدف از دوره آموزش زبان آلمانی، سطح مقدماتی (A1) چیست؟ می‌توان هدف اصلی این دوره را آغاز یادگیری زبان آلمانی دانست. اما این دوره به زبان‌آموزان کمک خواهد کرد تا با جملات ساده و کلمات ابتدایی در مورد نیازهای عمومی و روزمره خود به زبان آلمانی آشنا شوند. شما در پایان آموزش ابتدایی زبان آلمانی می‌توانید خود را به زبان آلمانی معرفی کنید و با الفبای زبان آلمانی نیز آشنا خواهید شد.  دوره آموزش زبان آلمانی، سطح مقدماتی (A1) مناسب چه کسانی است؟ این دوره را می‌توان مناسب تمام کسانی دانست که می‌خواهند با زبان آلمانی آشنا شوند. در واقع می‌توان گفت این دوره مقدماتی آموزش زبان آلمانی مناسب کسانی است که بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای و به دلایل مختلف شخصی و کاری قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند.  این دوره به کسانی که باوجود گرفتاری‌های مختلف کاری و کمبود وقت قادر به حضور در کلاس‌ها و مؤسسات مختلف نیستند، کمک خواهد کرد تا درک درستی از زبان آلمانی را پیدا کنند.  بعد از فراگیری دوره آموزش زبان آلمانی، سطح مقدماتی (A1) چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ از جمله مهارت‌هایی که بعد از دوره آموزش زبان آلمانی a1 کسب می‌کنید می‌توان به نحوه صحیح تلفظ لغات ساده در زبان آلمانی، آشنایی مناسب با الفبای زبان آلمانی، معرفی خود، احوالپرسی و شرکت در مکالمات روزمره ساده و البته آشنایی با گرامر اولیه و ساختار زبان آلمانی اشاره کرد.  منابع، پیش‌نیازها و منابع مکمل شما برای شرکت در این دوره آموزشی نیازی به هیچ پیش نیاز خاصی ندارید. البته برای مکمل این دوره مطالعه کتاب منشن (Menschen) سطح A1 را توصیه می‌کنیم.   در تهیه محتوای این دوره از منابع متعدد از جمله کتاب منشن (Menschen) سطح A۱ و دیگر منابع آموزشی مناسب برای سطح A1 استفاده شده است. لازم به ذکر است که این دوره بر اساس استانداردهای آموزش زبان آلمانی و سطح‌بندی اروپایی آموزش زبان برای سطح A1 ارائه شده است.    ویژگی‌های متمایز دوره آموزش زبان آلمانی، سطح مقدماتی (A1) چیست؟ تمرکز این دوره بر آموزش مقدماتی زبان آلمانی با جدیدترین روش‌های آموزشی زبان‌های خارجه است؛ لذا شیوه تدریس در این دوره مبتنی بر اسلایدها متنوع و مثال‌های متعدد در موضوعات مختلف زبان از دایره لغات تا گرامر و منولوگ و تکرار مدرس برای هرچه بهتر فراگیری فونتیک و تلفظ، لغات و جملات است. برای این دوره تمرین‌ها و پروژه‌های مختلف قرار داده شده است که زبان‌آموزان با انجام این فعالیت‌ها بتوانند مطالب آموزش‌داده‌شده را به‌خوبی یاد بگیرند و به‌خاطر بسپارند.  همان‌طور که گفتیم دوره آموزش زبان آلمانی a1، آموزش ابتدایی زبان آلمانی است لذا سعی شده است تا با ارائه ساختار منسجمی در سرفصل‌های این دوره آموزشی، مطالب ارائه شده به نحو احسن در ذهن متقاضیان حک شوند. در نتیجه تمام سرفصل‌ها مانند زنجیر به هم مربوط هستند و باید بدانید که تمامی سرفصل‌ها به یک اندازه با اهمیت هستند. این دوره آموزشی در چهار فصل تدوین شده است.  بیشتر بدانید
دوره آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی (A1) دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط ریحانه اخواص مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 401,400 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش زبان آلمانی سطح مقدماتی (A1) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان آلمانی سراسر اینترنت را در صفحه زبان آلمانی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

پریا

با نهایت احترام و تشکر از زحمات اساتید و دست اندرکار سایت. دوره مفیده اما یک مشکلی که فکر کنم مشکل بقیه هم هست، اگر سایت اجازه بده زبان آموزان همدیگر رو پیدا کنن و باهم تمرین کنن مفیدتر خواهد بود . مثلا زیر کامنتا همدیگر رو تگ کنن با تبادل ایمیل تمرین کنن. من قبلا سعی کردم قبلا با دوستانم تمرین کنم اما چون علاقه‌ای نداشتن جا زدن.

نیلوفر

به صورت کلی دوره ی بدی نیست. اما به جزئیات پرداخته نشده. و به صورت کلی آموزش داده شده. مخصوصا برای شخصی که استارت یادگیری رو با این پکیج شروع کرده کمی گیج کننده و شاید ناامید کننده باشه. هرچند یادگیری فقط تکیه به مدرس نیست و دانش آموز خودش هم باید به منابع دیگه رجوع کنه و آموزشش رو تکمیل کنه. اما این کلی گویی باعث میشه که ذهن خسته بشه و اواسط هر بخش به شخصه استاپ میکردم میرفتم از منابع دیگه مطالعه میکردم و بعد ادامه میدادم. برای مثال مبحث گذشته کردن فعل رو خیلی خیلی کلی توضیح دادن درصورتی که گذشته سازی فعل اینکه در محاوره به چه صورت هست در نوشتار به چه صورت هست پرداخته نشده... نظر بنده در جهت سازنده بودن هست. اما از زحمات شما کمال تشکر رو دارم . پاینده باشید

زهره

باسلام این دوره برای من واقعا مفید واقع شد و اقدام به خرید A2 هم کردم.

آویشا

با سلام آموزش a1 جامع و با کیفیت بالا بود. بسیار ممنونم از مدرس بزرگوار دوره. امیدوارم دوره هایی مثل آمادگی b1 و b2 نیز برای شرکت کنندگان آزمونها ارائه بفرمایند . (حداقل برای خواندن و نگارش متون آزمونها) .

امیررضا

بسیار تشکر از استاد بزرگوار بخاطر تدریس بسیار شیوای ایشان و تشکر از مجموعه مکتب خونه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی