اطلاعات دوره
آموزش مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها
مسیر آموزشی

آموزش مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها

362,450 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.9/5
وضعیت قیمت: 362,450 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

کاربرد دوره مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها چیست؟ با افزایش ابعاد و تعداد پروژه‌ها، دشواری‌ها و پیچیدگی‌های اجرایی پروژه افزایش می‌یابد. یکی از فاکتورهای مهم و حیاتی در موفقیت پروژه‌ها آشنایی با مدیریت هزینه‌ها، درآمد و جریان نقدینگی است. در حقیقت بدون یک رویکرد نظام‌مند یا ساختاریافته که به طور کامل با جنبه‌ها و حوزه‌های مدیریت پروژه سازگار باشد، نمی‌توان امیدی به موفقیت در جنبه‌های مالی پروژه داشت. یکپارچگی در پروژه باید جنبه‌های زیر را پوشش دهد: ارتباط مدیریت هزینه و منابع پروژه با جنبه‌های مختلف پدیدآوری محصول پروژه ارتباط مدیریت هزینه و نقدینگی با مدیریت منابع پروژه ارتباط مدیریت مالی پروژه‌ها با مدیریت محدوده کار و مدیریت زمان در پروژه‌ها ارتباط میان برنامه‌ریزی کار انجام شده و برنامه‌ریزی مالی و منابع ارتباط میان حسابداری کار انجام شده با منابع مصرف شده و هزینه‌ها ارتباط یکپارچگی جنبه‌های مختلف مالی و حسابداری از جمله درآمد، هزینه جریان نقدینگی و مصرف منابع ارتباط میان ساختار اجرایی پروژه و مدیریت هزینه و جریان نقدینگی پروژه دوره نام‌برده‌شده با هدف آموزش مفاهیم پایه و ارائه رویکردهایی برای یکپارچگی جنبه‌های مهم مدیریت مالی طراحی و تولید شده است. این دوره، علاوه بر معرفی و تشریح مفاهیم ابتدایی، فرایندهای عمومی مدیریت هزینه، نحوه سازماندهی و برنامه‌ریزی پروژه، نحوه تنظیم بودجه و کنترل هزینه‌ها را مورد بحث قرار می‌دهد و علاوه‌برآن جنبه‌های مهم دیگر مانند حسابداری هزینه و حسابداری کار و ابزارهای مکمل برای موفقیت بیشتر را بررسی خواهد کرد. هدف از یادگیری دوره مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها چیست؟ در دوره ذکر شده مفاهیم و تکنیک‌های موردنیاز برای مدیریت پروژه‌ها به طور کامل تشریح خواهد شد. مدیران و کارشناسان هزینه بعد از شرکت در این دوره می‌توانند نقشی مؤثر در تیم‌های اجرایی پروژه داشته باشند. از طرف دیگر، طراحی و تولید دوره به گونه‌ای بوده است که مطالب و فرایندهای تبیین شده با الگوها و روش‌های رایج حسابداری در انواع سازمان‌های پروژه محور تعارض نداشته باشد. در نتیجه، کارشناسان بودجه و حسابداری مدیریت با استفاده از این راهنما می‌توانند یک نقش پررنگ در پروژه‌ها و سازمان‌های پروژه محور داشته باشند. دوره مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها مناسب چه کسانی است؟ 1. مدیران و کارشناسان مدیریت برنامه‌ریزی و کنترل پروژه 2. علاقه‌مندان به مدیریت کارآمد درآمد، هزینه و جریان نقدینگی در پروژه و سازمان‌های پروژه محور 3. علاقه‌مندان به مدیریت پروژه 4. کارشناسان بودجه و حسابداری مدیریت در سازمان‌های پروژه محور 5. کارشناسان و مدیران دفاتر مدیریت پروژه «PMO» 6. اعضای تیم‌های مدیریت پروژه بعد از فراگیری دوره مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ گذراندن دوره ذکر شده کمک می‌کند با مفاهیم ابتدایی و فرایندهای عمومی مدیریت مالی و حسابداری‌های پروژه آشنا شوید و یک تسلط کافی بر مدیریت هزینه‌ها داشته باشید. همچنین، در دوره مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها با ابزارهای مکمل در این حوزه آشنا می‌شوید و یک سری مسائل و مشکلات عمومی مرتبط با گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد.
دوره آموزش مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط مزدک عبایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 362,450 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدیریت مالی و حسابداری پروژه‌ها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی