اطلاعات دوره
آموزش React JS پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش React JS پیشرفته

488,950 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 488,950 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:احسان گازار3.6
  • زمان:11 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کاربرد دوره آموزش React JS پیشرفته چیست؟ دنیای فرانت‌اند تنها محدود به React نیست؛ بلکه می‌توان با استفاده از تکنولوژی‌های فراوان دیگری یک وب‌سایت حرفه‌ای ایجاد کرد. اگر می‌خواهید به موقعیت Senior FrontEnd Engineer برسید، باید آموزش React JS پیشرفته را که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است، فرا بگیرید. ابزارهای متعددی وجود دارد که در دوره آموزش React JS پیشرفته می‌توانید هم‌زمان با انجام پروژه‌های برنامه‌نویسی متنوع با آن‌ها آشنا شوید. استفاده از این ابزارها در کنار یکدیگر پیشرفت چشمگیری در نتیجه نهایی پروژه‌های شما ایجاد می‌کند. بی‌جهت نیست که ری‌اکت جی اس در ردیف محبوب‌ترین و پرکاربردترین فریم‌ورک‌های جاوا اسکریپت قرار گرفته‌است و شرکت‌های مطرح و بزرگ کشورهای پیشرفته نیز امروزه برای آموزش پیشرفته ری‌اکت و استفاده از آن اهمیت ویژه‌ای قائل هستند.  مطالبی که در دوره آموزش React JS پیشرفته به شما عزیزان آموزش داده می‌شود، دست‌کمی از دانش یک Senior FrontEnd Engineer ندارد؛ بنابراین شما می‌توانید با تلاشی مضاعف و انجام پروژه‌های متعدد با استفاده از تکنولوژی‌هایی که در دوره آموزش پیشرفته ری‌اکت یاد می‌گیرید، شانس خود را در استخدام در شرکت‌های بزرگ ایران و حتی جهان افزایش دهید. دوره آموزش React JS پیشرفته بر اساس جدیدترین ورژن این فریم‌ورک یعنی نسخه 16.14 تدریس شده است.   هدف از یادگیری دوره آموزش React JS پیشرفته چیست؟ هدف از یادگیری دوره آموزش ری‌اکت پیشرفته این است که شما تمام مهارت‌های لازم و پیشرفته در زمینه کار با این ابزار کاربردی را به‌خوبی فرا بگیرید. پروژه‌هایی که در این دوره برایتان در نظر گرفته شده‌است ضمن اینکه به تثبیت آموخته‌هایتان کمک می‌کند، می‌تواند در رزومه شما ثبت شود و مهارت بالای شما در زمینه کار با ری‌اکت جی اس را به‌خوبی نشان دهد.   دوره آموزش React JS پیشرفته مناسب چه کسانی است؟ این دوره به آموزش ری‌اکت مقدماتی نمی‌پردازد و نحوه کار با تکنولوژی‌های مفید و کاربردی را برای انجام پروژه‌های حرفه‌ای به شما یاد می‌دهد؛ بنابراین شما باید پیش‌زمینه قدرتمندی از React داشته باشید تا بتوانید بهره کافی و لازم را از محتواهای ارائه شده در این دوره ببرید. دوره آموزش پیشرفته ری‌اکت برای افراد زیر مناسب است: کسانی که پیش‌زمینه خوبی از React دارند و تابه‌حال با آن کارکرده‌اند. توسعه‌دهندگان فرانت‌اندی که با Angular یا JQuery کارکرده‌اند و حال به دنبال حرفه‌ای شدن در این زمینه هستند. توسعه‌دهندگان بک‌اندی که به این زمینه علاقه‌مندند.   بعد از فراگیری دوره آموزش React JS پیشرفته چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ برنامه‌نویسی حرفه‌ای سمت فرانت انجام کارهای تخصصی‌تر با ری اکت آشنایی با ابزارهای کمکی EditorConfig ،Eslint و Prettier کار با فریم‌ورک‌های پیشرفته مانند Gatsby ،NextJS و غیره آشنایی و کار با Server Side Rendering برنامه‌نویسی با Restful APIها و GraphQL Endpointها بیشتر بدانید
دوره آموزش React JS پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 11 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط احسان گازار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 488,950 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش React JS پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محسن

این دوره اموزش نبود بنظر من بیشتر سر فصل های مطرح شده فقط معرفی میشن با یه توضیح کم عمق که شما رو در اون زمینه حرفه ای نمیکنه.

حورا

بیان اقای گازار عالی بود و مباحث مهم و کلیدیی هم پوشش دادند، ولی یسری سرفصل های مهم هم بودند که کمبودشون به شدت حس میشد: - تایپ اسکریپت - ریکت کوئری اگر به هر روشی امکان اپدیت کردن این دوره وجود داره، اضافه کردن این دو مورد یا موارد دیگه ای که خود دوستان صلاح میدانند میتونه این دوره رو از خیلی خوب به عالی ببره که برای مکتب خونه سطح مورد انتظاره! با تشکر از تمامی عوامل مکتب خونه و اقای احسان گازار بابت این دوره

حسین

مثل همیشه استاد گازار گل کاشتن

وحید

بعد از دوره مقدماتی، من این دوره را گذراندم . باید بگم این دوره بیشتر به معرفی فناوری های روز مرتبط با ری اکت میپردازه و درواقع بیشتر از اینکه آموزش باشه معرفی و مرور کتابخانه های مختلف برای ساخت اپلیکیشن نهایی است . من خودم انتظار دوره ای را داشتم که نه تنها این کتابخانه هارا معرفی کنه بلکه بصورت عمقی وارد هرکدام بشه و آموزش بده که ازین نظر دوره مناسبی برای من نبود . فکر میکنم اگر موارد کمتری از کتابخانه ها معرفی میشد و درعوض تایم بیشتری برای آموزش به اونها اختصاص داده می شد، این دوره میتونست مفیدتر باشه .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی