اطلاعات دوره
آموزش سه تار سطح پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش سه تار سطح پیشرفته

220,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo0.2/5
وضعیت قیمت: 220,000 تومان
داده کافی برای بررسی قیمت وجود ندارد

توضیحات

آموزش سه تار سه تار از سازهای زهی زخمه ای موسیقی ایرانی است که در گذشته سه سیم و امروزه چهار سیم دارد. در دوره قاجار عارفی به نام مشتاق علیشاه سیم چهارم را به آن افزود و از این رو به سیم مشتاق مشهور شد. کاسۀ طنینی آن از جنس چوب و گلابی شکل است. شما می‌توانید با استفاده از فیلم آموزش سه تار لوح گسترش این مهارت را به راحتی بیاموزید. دوره آموزش سه تار لوح گسترش همه مباحث پیشرفته را به طور کامل توضیح داده است. بیان این ویدئو آموزشی بسیار ساده و قابل فهم است. آنچه در دوره آموزش سه تار سطح پیشرفته خواهید آموخت: ۱٫تکنیک های نواختن ساز سه تار (۱) ۲٫ تکنیک های نواختن ساز سه تار (۲) ۳٫ قطعات آموزشی(۱) ۴٫قطعات آموزشی(۲) ۵٫قطعات آموزشی(۳) ۶٫قطعات آموزشی(۴) ۷٫ قطعات آموزشی(۵) ۸٫ قطعات آموزشی(۶) ۹٫گام های مرتبط با سه تار دستگاه شنایی،کوک شناسی(۱) ۱۰٫گام های مرتبط با سه تار دستگاه شنایی،کوک شناسی(۲) ۱۱٫ قطعات آموزشی(۷) ۱۲٫قطعات آموزشی(۸) ۱۳٫ قطعات آموزشی(۹) ۱۴٫ قطعات آموزشی(۱۰) ۱۵٫ قطعات آموزشی(۱۱) ۱۶٫ قطعات آموزشی(۱۲) ۱۷٫ردیف نوازی دستگاه ماهور (۱) ۱۸٫ردیف نوازی دستگاه ماهور (۲) ۱۹٫ردیف نوازی دستگاه نوا ۲۰٫قطعات منتخب
دوره آموزش سه تار سطح پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 0.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره نامشخص می‌باشد که در لوح دانش توسط مهران عظمی کیا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 220,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سه تار سطح پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مشخص نشده سراسر اینترنت را در صفحه مشخص نشده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی