اطلاعات دوره
آموزش رایگان طراحی مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی 2
مسیر آموزشی

آموزش رایگان طراحی مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی 2

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی به طراحی و ساخت مدارهای فرستنده و گیرنده در فرکانس‌های بالا می‌پردازد. مفاهیم این درس بسیار گسترده بوده و در عمل ترکیبی از مفاهیم رشته‌هایی مانند مخابرات سیستم، مخابرات میدان و الکترونیک است، به همین دلیل برای درک بهتر این درس لازم است دانشجو با دروسی مانند مخابرات 2 و میدان و امواج آشنایی داشته باشد و در دروس الکترونیک 1 و 2 و 3 مسلط باشد. در این مجموعه سعی شده‌است تا مطالب تا حد ممکن پیوسته و جامع در اختیار دانشجویان قرار گیرد. مرجع اصلی این درس کتاب RF Microelectronics از آقای پروفسور رضوی و همچنین کتاب سیستم‌های مخابراتی آقای کارسون بوده‌است، باتوجه به گستردگی مطالب، این درس در قالب دو درس RFIC1 و RFIC2 ارائه شده‌است. در RFIC2 مدارهای اسیلاتورهای LC، حلقوی و اسیلاتورهای کنترل‌شونده با ولتاژ بیان می‌شوند، سپس نویز‌فاز موضوع مهم بعدی است که مورد بررسی قرار می‌دهیم و بعد از آن به تحلیل پدیده‌های قفل و کشش می‌پردازیم، همچنین یک روش تحلیل غیرخطی اسیلاتورها مطرح می‌شود، در ادامه حلقه‌های قفل‌فاز و بسط سری ولترا بررسی می‌شوند. ***این دوره در بهار 99 ضبط شده‌است***
دوره آموزش رایگان طراحی مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 38 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط حسین میارنعیمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان طراحی مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

با سلام روش اموزش معلم *درس بسیار عالی است. از شاخص های اموزش ایشان که در دانشگاه ها به فراموشی سپرده شده : 1- توضیح دادن مباحث با فرمول های آن 2-اثبات فرمول ها در صورت لزوم (حداقل مفهومی) 3-یاد اوری ریاضیات لازم برای هر مبحث به صورتی که بیننده ای که مثلا در درس ریاضیات مهندسی یا سیگنال سیستم دچار مشکل بوده با دیدن این اموزش ها تازه پی به مفهوم آن نکات موجود در درس های مذکور میبرد. 4-اتصال مفاهیم به دنیای ریاضیات و محاسبات لازم برای آن. 5- یاداوری مباحث ای مانند بایاس و تی محاسبه بایاس که اساتید دیگر کمتر به اینگونه موارد توجه میکنند 6- پیوند دادن مفاهیم لازم (از دروس مختلف) برای درک بهتر دانشجو . مثلا در مبحث اسیلاتور ها ابتدا چرایی نوسان کردن را با توجه به مفاهیم درس کنترل توضیح میدهند سپس مداراتی را که میتوانند نوسان کنند را با توجه به اصول بدست آمده شرح میدهند و با محاسبات ریاضی و مفاهیم مدار و الکترونیک به تجزیه تحلیل مثال میپردازند.همچنین ارتباط بین حوضه زمان و فرکانس را (که اکثر اساتید به آن اشاره نمیکنند و بیشتر در حوضه فرکانس تحلیل ها را انجام می دهند )به خوبی شرح می دهند. در نهایت از معلم *گرانقدر جناب آقای میارنعیمی کمال تشکر را بابت این احسان علمی دارم.و از خداوند توفیق و برکت روز افزون را برای ایشان خواستارم. (از نظر من واژه استاد به درد مهندس هایی میخورد که تدریس و معلمی بلد نیستند * ) از مکتب خونه نیز بابت تهیه این اموزش متشکرم.

کاربر مکتب‌خونه

سلام وادب انصافا یکی از بهترینها و حتی بی نظیر ترینها ها در مباحث مخابرات با آموزش خوب و عالی دکتر نعیمی است. آموزش روان و ساده این مفاهیم پیچیده بی شک نشان از تسلط کامل ایشان به این مفاهیم پیچیده است.عالی است و بی نظیر.خود روش تدریس ایشان اصلا حیرت انگیز است.هر چی بگم در توصیف ایشان کم است...

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی