اطلاعات دوره
آموزش جامع EF Core
مسیر آموزشی

آموزش جامع EF Core

240,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: 240,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:6 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش جامع EF Core EF Core تکنولوژی است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد اما دارای مفاهیمی همچون Fluent API است که ممکن است باعث سردرگمی افراد شود و قابل درک نباشد. در این دوره ما تمام این مفاهیم را پوشش می‌دهیم.این دوره همه چیزهایی که باید در مورد استفاده از Entity Framework Core با ASP.NET Core 5 بدانید را آموزش می‌دهد. مهارت‌هایی که یاد خواهید گرفت به شما کمک می‌کند تا برنامه‌های پیچیده ASP.NET Core را بسازید که به طور کامل از Entity Framework Core با روش Code First استفاده می‌کند.دوره جامع EF Core با اصول پایه و اصلی Entity Framework Core شروع می‌‌‌شود و سپس به مفاهیم پیشرفته EF Core خواهیم پرداخت.برخی از مباحثی که در این دوره بررسی خواهند شد عبارتند از:مایگریشن‌هاData AnnotationsFluent APIعملیات CRUDمفاهیم پیشرفته Entity Framework Coreو غیرهپیش نیازهای این دوره:دانش اولیه  DotNet Coreدانش اولیه C# و SQL
دوره آموزش جامع EF Core دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 240,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جامع EF Core را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایگاه داده سراسر اینترنت را در صفحه پایگاه داده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

1386mohammad

سلام استاد در این دوره دستورات linq و lambda expression به خوبی توضیح داده شده و ازشون هم استفاده کردین؟

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام خیر دوست من ، این دوره EF هست

مهدی هارونی

با سلام مشتاقانه منتظر بروزرسانی دوره هستیم.

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام بروی چشم ، در اوین فرصت شروع خواهم کرد

ناصر شاه محمدی

دوره بسیار خوبی بود. ممنونم از استاد مدائنی عزیز که با تدریس جذابشون آدم رو علاقمند به یادگیری می کنن

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی