اطلاعات دوره
وبینار رایگان باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل (قسمت 2)
مسیر آموزشی

وبینار رایگان باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل (قسمت 2)

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:مهسا شمس4.6
  • زمان:1 ساعت و 30 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آزمون تافل یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌‌المللی است که توسط موسسه ETS  برگزار می‌شود. در این آزمون میزان تسلط شما به زبان انگلیسی سنجیده می‌شود. از مزیت‌های این آزمون این است که شما قادر خواهید بود با داشتن این مدرک، در بسیاری از کشورهای دنیا کار پیدا کنید و یا در دانشگاه‌های معتبر دنیا مشغول به تحصیل شوید.  آزمون تافل شامل مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری است. شایان ذکر است که یکی از مهارت‌هایی که شاید اکثر افراد در آن مشکل داشته باشند بخش نوشتاری است. قاعدتا داشتن مهارت بالا در بخش رایتینگ تافل کمک بسیار زیادی در بالا بردن نمره شما خواهد کرد.  در وبینار باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل قسمت 2 سعی بر آن شده است تا اشتباهات رایجی که ممکن است به سبب آن‌ها بخشی از نمره خود را از دست دهید، بیان شود. آگاهی از این اشتباهات به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد تا با جلوگیری از آن‌ها نمره رایتینگ خود را بالا ببرید.  یکی از مهم‌ترین نکته‌هایی که باید در نوشتن رایتینگ رعایت کرد اصل ساده‌نویسی و دوری از تملق است. بسیاری از زبان‌آموزان تصور می‌کنند که اگر از کلمات سخت و ثقیل استفاده کنند و جملات پیچیده‌تری را به‌کار ببرند نمره بیشتری دریافت می‌کنند. در صورتی که اگر آن‌چیزی را که از شما خواسته شده است به صورت ساده هم بیان کنید باز هم نمره خوبی کسب خواهید کرد.  نکته بعدی که باید رعایت کنید این است که مترادف کلمات مختلف را یاد بگیرید و کلمات یکسان را پی‌در‌پی استفاده نکنید. در نوشتن رایتینگ باید در انتخاب کلمات دقت بالایی داشته باشید و در کنار آن به گرامر‌ هم توجه کنید. سعی کنید آن چیزی که در ابتدا بیان کردید بسط دهید و راجب آن توضیحات کافی را ارائه کنید.  در پایان سعی کنید نمونه‌های مختلف رایتینگ تافل را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید با موضوعات مختلف آشنا شوید و کلمات تخصصی موضوعات مختلف را تا جایی که می‌توانید یاد بگیرید.  ‌
دوره وبینار رایگان باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل (قسمت 2) دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط مهسا شمس مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره وبینار رایگان باورهای غلط پیرامون رایتینگ تافل (قسمت 2) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی