اطلاعات دوره
آموزش اکسل (مقدماتی)
مسیر آموزشی

آموزش اکسل (مقدماتی)

54,450 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 54,450 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:20 نظر3.8
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:حسین عابدی3.8
  • زمان:7 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با آموزش رایگان اکسل یک گام به جلو بردارید. آموزش رایگان اکسل : نرم‌افزار اکسل (Microsoft Excel) یک نرم‌افزار صفحه گسترده و کاربردی به خصوص در حوزه مدیریت پروژه است. صفحه گسترده به برنامه‌هایی گفته می‌شود که اطلاعات متنی و عددی را در قالب جدول نگهداری می‌کنند. ساختار جدولی صفحات این‌گونه برنامه‌ها، کاربران را قادر می‌سازد که تا با استفاده از از فرمول، بین اطلاعات موجود در آن‌ها ارتباط برقرار نمایند. در برنامه اکسل بسیاری از محاسبات پیچیده از طریق توابع از پیش‌تعریف‌شده قابل انجام است. از نمونه‌های متداول آن می‌توان جمع، میانگین، تعیین حداکثر، تعیین حداقل، شمارش داده‌های عددی، شمارش شرطی را نام برد. که تمام این موارد در آموزش رایگان اکسل مکتب‌خونه بیان شده است. برنامه‌ی Excel علاوه بر فرمول‌ها و توابع، قابلیت‌های دیگری برای سازماندهی صفحات و مدیریت آن‌ها ارائه می‌دهد. همچنین امکاناتی نظیر جستجوی اطلاعات و مرتب‌کردن داده‌ها، به سهولت کار با داده‌هایی با حجم بالا کمک می کند. دستورات گسترده در جهت قالب‌بندی داده‌ها و رسم نمودار بر مبنای داده‌های جدول نیز از جمله امکاناتی است که برنامه Excel برای ارائه بهتر گزارشات عرضه می‌کند. برنامه Excel امکانات مناسبی جهت ویرایش کاربرگ (Worksheet) ارائه می‌دهد. ازجمله این امکانات می‌توان به اضافه کردن سطر و ستون، حذف سطر و ستون‌های اضافی، قالب‌بندی محتویات سلول، تغییر نحوه نمایش اعداد اشاره کرد. Excel اطلاعات را در قالب کارپوشه (Workbook) نگهداری می کند و هر Workbook می‌تواند شامل تعداد نامحدودی برگه (Sheet) باشد، از آن‌جا که داده‌ها را در این برگه‌ها نگهداری می‌کند، مدیریت و سازماندهی آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به‌همین‌منظور در درس سوم از آموزش رایگان نرم افزار مایکروسافت اکسل به‌طورکامل به این موضوع پرداخته شده‌است. همان‌طور که اشاره شد، محتوای سلول‌ها یا مقدار هستند یا فرمول، برای انجام محاسبات از امکانات فرمول‌نویسی Excel استفاده می‌شود. این محاسبات می‌توانند مبتنی بر داده‌های سلول‌های دیگر باشند. در درس چهارم از این آموزش با اصول کار با فرمول‌ها و امکانات محاسباتی Excel آشنا خواهید شد. رسم نمودار براساس جدول داده‌ها، یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های اکسل است که به تجزیه و تحلیل داده‌ها کمک می‌کند. در حقیقیت، نمودار نمایش تصویری داده‌ها است که در آن داده‌ها توسط نمادهای گرافیکی مانند: نقطه، خط، میله، حباب و ... نشان داده می‌شوند. با استفاده از نمودارها، ارزیابی و مقایسه داده ها سریع‌تر و ساده‌تر خواهد شد. در درس پنجم از آموزش رایگان اکسل به‌طور کامل با ایجاد و ویرایش نمودارها در اکسل آشنا خواهید شد. نرم‌افزار اکسل امکانات زیادی برای ایجاد و مدیریت لیست‌های اطلاعات ارائه می‌دهد. منظور از لیست، جدول حاوی اطلاعات است که معمولاً هر سطر آن تحت عنوان رکورد مشخصات یک قلم‌داده را دربرمی‌گیرد و ستون‌های آن با فیلدها به مشخصات اقلام اختصاص دارد که در درس ششم از  آموزش به این موضوعات پرداخته خواهد شد. یکی دیگر از مهم‌ترین عملیات‌ها که هر کاربر Excel باید قادر به انجام آن باشد، صفحه‌بندی و چاپ Sheet است. برنامه اکسل امکانات زیادی برای تنظیم خصوصیات صفحه و چاپ آن ارائه می‌کند که در درس هفتم از آموزش رایگان اکسل به بررسی تنظیم مشخصات چاپی Sheet و چاپ آن پرداخته می‌شود. یادگیری اکسل را با مکتب خونه دنبال کنید.
دوره آموزش اکسل (مقدماتی) دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط حسین عابدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 54,450 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اکسل (مقدماتی) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

احسان

درس اول رو که دیدم متوجه شدم کیفیت دوره بسیار پایین هست و ادامه ندادم.

مجید

با توجه به اینکه دورهای دیگرم دیدم استاد همش میگه این گزیینه اصلا اسمشو نمیگه ما باید استپ بزنیم ببینم اسم گزینه چیه!!!!!!! و ازمونش تو سطح مقدماتی بالاتره برای پیشرفتس والا!!!!!! ازمون پرینت رو ببینین با سوالات فرق داره من برای جوابش سایتای دیگرم مجبورم ببینم این چه وضعشه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟

نیلوفر

با توجه به قیمت دوره، دوره خوبی هست ولی برخی از سوالات غلط و برخی از داده‌های سوالات ناقص می‌باشند.

صادق

بطور کلی دوره خوبی هست، اما در کوییز ها، برخی پرسش ها دارای ایراد هستند و برخی هم در آموزش وجود ندارند

پوریا

دوره خلاصه و مفید و به لحاظ اقتصادی به صرفه بود برای من که می خواستم با ابزار ها و کاربردهای اصلی excel در مدت زمان کم اشنا بشم. زمان ویدیوها زیاده.میشد هر ویدیو تقسیم بشه به ویدیوهای کوتاه تر با عنوان های مناسب تا بعد از اتمام دوره بتونیم سریع تر چیزی که میخوایم رو پیدا کنیم. ولی ازمون ها میتونه بهتر بشه. خوبه که ازمون ها جنبه یاداوری دارن ولی جا داره تمرین هم اضافه بشه. و اینکه برای من به شخصه تدریس استاد کند بود ولی خب میشه رو دور تندتر راحت دنبال کرد تدریس استاد رو ممنون از زحمات مکتب خونه و استاد دوره در جهت بهبود وضعیت اموزشی جامعه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی