اطلاعات دوره
آموزش رایگان پرایس اکشن
مسیر آموزشی

آموزش رایگان پرایس اکشن

89,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 89,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر2.8
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:قاسم کریمی2.8
  • زمان:3 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

پرایس اکشن یا حرکات قیمتی چیست؟معامله‌گری بر اساس پرایس اکشن به معنای درک عمیق از الگوهای مختلف عملکرد قیمت است که در بازار شکل می‌گیرد. مشکل این الگو این است که بسیاری از آن‌ها در بازار شکل می‌گیرند، دانستن اینکه کدام‌یک را باید برای یادگیری انتخاب کنید و باید استفاده کنید می‌تواند کاملاً چالش‌برانگیز باشد. برای حل این مشکل، سعی شده که در این دوره علاوه بر پوشش حداکثری مطالب در فصول مختلف مهم‌ترین الگوهای قیمت که باید به عنوان یک معامله‌گر یاد بگیرید، آورده شود. الگوهای پرایس اکشن با هر شمع شکل می‌گیرد و معامله‌گر به دنبال الگوهای مختلف است تا بتواند نقاط ورود و خروج را شناسایی کند. یکی از مهم‌ترین نکات در بازارهای مالی عدم پیش‌بینی از وضع آینده بازارهاست، در این روش و با این رویکرد که ممکن است قیمت‌ها به نقاط اولیه و سطوح قبلی خود بازگردند، فرد پرایس اکشن تریدر با استفاده از رصد کندل در تایم‌های مختلفی اقدام به معامله می‌نماید. نکته مهم اینجاست که پیش‌بینی وجود ندارد و افراد به محض ساخته‌شدن کندل و پایان آن اقدام به ورود و خروج می‌کنند. پرایس اکشن یا حرکات قیمتی (Price Action) یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال قوی‌ترین استراتژی‌های معاملاتی است که می‌تواند با تمرین و تکرار به تدوین یک استراتژی سریع و آسان منجر شود. به‌طورکلی سه الگوی کلی وجود دارد که ممکن است در بازار شکل بگیرد: الگوهای معکوس قیمتی الگوهای ادامه‌دهنده قیمتی الگوهای کندل استیک همچنین یکی از مزایای این دوره، تحلیل نقاط حد سود و حد ضرر است و فرد می‌تواند با استفاده از مطالب این دوره برای خود یک استراتژی معاملاتی ساده و کاربردی تهیه و تدوین نماید. در PAT الگوهای بسیاری وجود دارد و کاربرد بیشتر آن برای بازارهایی با سرعت معاملاتی بالا است، معامله‌گر می‌تواند با استفاده از تایم فریم‌های پایین‌تر در نقاطی که احساس می‌کند روند می‌تواند تغییر جهت دهد یا آغازی برای روند رشد باشد را شناسایی کرده و برای تایید از الگوهای قیمتی و کندلی استفاده نماید. پین‌بار در PAT نقش بسیار مهمی دارد که تقریباً می‌توان گفت به عنوان مهم‌ترین الگو برای بازارهای قوی از آن استفاده می‌شود. یکی از معایب این روش این است که در عین سادگی، نیاز به تجربه فراوانی دارد، و پیچیدگی شناخت الگوهای صحیح آن کار مشکلی است. یکی از کارکردهای پرایس اکشن در تحلیل تکنیکال برای فریب قسمتی از بازار بورس است، این فریب باعث خواهد شد که معامله‌گر نتواند به راحتی از بازار سود کند و معمولاً خرید یا فروش خلاف جهت باعث زیان سنگین او شود، کاربرد این موضوع را می‌توان به وضوح در الگوهای جعلی پرایس اکشن دید که چگونه پین‌بار می‌تواند معامله‌گران را غافل‌گیر کند.
دوره آموزش رایگان پرایس اکشن دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط قاسم کریمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 89,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان پرایس اکشن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های روش‌های تحلیل سراسر اینترنت را در صفحه روش‌های تحلیل در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

تسلط بسیار پایین و تنوع کم. نمونه مثال های ضعیف

کاربر مکتب‌خونه

سلام.با وجود زحمتی که برای این دوره کشیده شده است،اما چارچوب خاصی ندارد.نمیشه گفت اصلا خوب نیست چراکه در برخی قسمتها مبحث های مفیدی (خصوصا فصل اول یا همان اصول کلی)مطرح می شود.با این حال نباید به عنوان پرایس اکشن مشاهده کرد ،چراکه پرایس اکشن برخلاف نظر مدرس تنها الگوهای کندل استیک نیست.

کاربر مکتب‌خونه

متاسفانه دوره اصلا کیفیت مناسب را ندارد تقریبا 90 درصد آموزش حول چندتا اسلاید انگلیسی هست بدون مثال روی چارت و بررسی حالات.

محمد

باسلام . بیان آقای کریمی در این دوره بسیار شیوا تر و قابل فهم تر از دوره های قبلیشون بود. تمرکز ، دقت و حوصله بیشتری برای توضیح درس و حل تمرین ها خرج کردند. بهتر بود قسمت الگو های کندل استیک رو از دوره تحلیل تکنیکال بر نمی داشتند و دوباره توضیح می دادند. چون دوره بصورت زنده و دوطرفه برگزار نمیشه اگر دارای تمرین بود میتونست کمک بیشتری به یادگیری افراد کند. با این وجود آقای کریمی از اساتید حرفه ای بازار سرمایه هستند.و چه خوب بود که این امکان وجود داشت تا بتوان کمک بیشتری در رفع اشکالات معاملاتی بورسی افراد ازشون گرفت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی