اطلاعات دوره
آموزش تحلیل شبکه های اجتماعی با Node XL
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل شبکه های اجتماعی با Node XL

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:برهان اسدی0
  • زمان:2 ساعت و 52 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش تحلیل شبکه های اجتماعی با Node XLاجتماع در شبکه های مجازی روز به روز در حال شکل گیری و گسترش هست. اینکه این اجتماع چگونه بزرگ می شود و چه ساختاری دارد به نوع شبکه بر می گردد. اگر شبکه های اجتماعی واقعی را در نظر بگیریم، شاید یک دانشگاه سالانه به مقدار مشخصی و با ضریب مشخصی بزرگ می شود اما آیا میزان بزرگی یک گروه یا یک شبکه در بستر اینترنت با همان ضریب مشخص می شود. قطعا پاسخ خیر است و ما بدون شناخت از اجتماع، توانایی تحلیل یک شبکه را نداریم.  اینکه کدام فرد در یک شبکه مهم تر است، کدام فرد نقش مهم تری دارد و این نقش ها را چگونه در یک شبکه بدست می آوریم در این اموزش بحث می کنیم و با مطالب بنیادی شبکه های اجتماعی سرو کار داریم.نود ایکس ال( Node xl) یک ابزار برای بدست آوردن معیارهای مهم در شبکه است. این ابزار در اکسل در یک دهه اخیر معرفی شد و کاربرانی که با آفیس کار می کنند می توانند بدون نیاز به ابزارهای دیگر شبکه های خود را تحلیل کنند که ما در این آموزش از این تحلیل استفاده می کنیم.  در انتهای این آموزش‌ یک شبکه ی فرضی را در نظر می گیریم و سپس با استفاده از نود ایکس ال، Centrality ها را محاسبه میکنیم، گره های مهم و نقش ها را در شبکه مشخص میکنیم و سپس تحلیل خود را از شبکه بدست می آوریم.
دوره آموزش تحلیل شبکه های اجتماعی با Node XL دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 52 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط برهان اسدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل شبکه های اجتماعی با Node XL را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های شبکه و امنیت سراسر اینترنت را در صفحه شبکه و امنیت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

اسفندیار کیانی چالشتری

درود و وقت بخیر ضمن عرض خسته نباشید، ویدیو شماره 10 خرابه... لطفا اصلاح بفرمایید. سپاس

برهان اسدی (مدرس)

سلام ممنون از شما ویدیوی شماره 10، فقط فایلهای جلسات قبلی می باشد(ویدیو داخلش نیست)، تست شده است و مشکلی ندارد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی