اطلاعات دوره
تصحیح رایتینگ تافل (9 تایی)
مسیر آموزشی

تصحیح رایتینگ تافل (9 تایی)

569,050 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 569,050 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره‌ی تصحیح رایتینگ تافل یکی از ابزارهای مهم در آماده شدن برای این آزمون است. در آزمون تافل، رایتینگ آخرین بخش آزمون است و در آن شما باید به دو سوال پاسخ بدهید. سوال اول ترکیبی از Reading و Listening است و عنوان آن Integrated Question است. سوال دوم فقط مهارت نگارش شما را می‌سنجد و Independent Question نام دارد. یکی از مهم‌ترین راه‌های تقویت رایتینگ، فارغ از آموختن مبانی و تکنیک‌های نگارش، دست به قلم شدن و نوشتن است. در این مسیر برای گرفتن بهترین نتیجه نیاز است نوشته‌های افراد مورد ارزیابی قرار بگیرند و با در نظر گرفتن اشکالات و نکات مهم، سعی کنند نوشته‌های بعدی خود را بهبود بدهند و در چرخه‌ی تکرار اشتباهات گرفتار نشوند.   جزئیات بسته تصحیح رایتینگ تافل دوره‌ی تصحیح رایتینگ تافل مخصوص کاربرانی است که قصد شرکت در آزمون تافل را دارند و مایل‌اند مهارت‌های نگارشی خود را برای بخش رایتینگ این آزمون محک بزنند. این پکیج صرفا تصحیحی است و شامل ویدیوهای آموزشی نمی‌شود. رایتینگ‌های ارسالی از لحاظ ساختار جملات، گرامر، واژگان، انسجام موضوعی، topic sentence و محتوای کلی بررسی می‌شوند. در نهایت، به رایتینگ‌ها نمره تقریبی (براساس متریک‌های رسمی آزمون تافل) به همراه کامنت‌هایی برای بهبود رایتینگ داده می‌شود. در این دوره شما فرصت خواهید داشت تا در قالب ۹ تمرین شامل ۴ تمرین Integrated Task و ۵ تمرین Independent Task بتوانید essayهای متفاوتی را نوشته و مورد ارزیابی قرار دهید. این essayها توسط تیمی حرفه‌ای و باتجربه به دقت تصحیح خواهند شد و نکاتی که می‌توانند به بهبود و ارتقا تسلط شما در بخش رایتینگ تافل کمک کنند، موشکافی می‌شوند. همچنین نمونه‌هایی از اشتباهات متدوال رایتینگ در این دوره گردآوری شده است که بررسی آن‌ها کمک شایانی به پیشگیری از تکرار این اشتباهات در رایتینگ شما می‌کند و توصیه می‌کنیم به عنوان درس‌نامه و پیش از انجام تمرین‌ها، آن‌ها را مطالعه کنید.    نکات تکمیلی دانشجويان در انتخاب موضوع رایتینگ، آزاد هستند، اما نوشتن شماره تی پی او و یا نوشتن کل سوال در داخل فایل ارسالی، الزامی است. دانشجويان دقت داشته باشند که فایل independent را بجای integrated  و یا بالعکس ارسال نکنند. چرا که در این صورت فایل‌ها تصحيح نخواهند شد. بیشتر بدانید
دوره تصحیح رایتینگ تافل (9 تایی) دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط تیم تصحیح مکتب‌خونه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,050 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره تصحیح رایتینگ تافل (9 تایی) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

شيرين

با عرض سلام دوره بسیار عالی بود. از خانم شمس بسیار تشکر میکنم. در ضمن سوالی داشتم. بنده خیلی وقت هست که این دوره را به پایان رسانده ام. اما گواهی اتمام دوره را دریافت ننموده ام. با سپاس فراوان

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی