اطلاعات دوره
جلسات بررسی مقالات کنفرانس ISSCC_2019
مسیر آموزشی

جلسات بررسی مقالات کنفرانس ISSCC_2019

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

جلسات ارائه مقالات ISSCC به همت انجمن میکروالکترونیک ایران هر ساله با هدف بررسی و بیان ایده‌های نوین و پیشگام در طراحی مدارهای مجتمع در دانشگاه‌های معتبر کشورمان برگزار می‌شود. در این جلسات به بررسی مقالاتی که در کنفرانس مجله معتبر و بین المللی Solid-State Circuits در شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیای آمریکا تحت عنوان ISSCC (International Solid-State Circuits Conference) معرفی می‌شود، پرداخته می‌‌شود. از این رو با همت این انجمن و در جهت رسیدن به آینده‌ای روشن در این حوزه مجموعه جلسات بررسی مقالات ISSCC2019 در سال تحصیلی 99-98 با ساختاری ارائه محور و بحث محور برگزار شد. این جلسات با هماهنگی به وجود آمده توسط اساتید مطرح طراحی مدارهای مجتمع کشورمان سازمان یافته‌است. این جلسات در عصر روز چهارشنبه هر هفته به محوریت دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران و اساتید مطرح طراحی مدارهای مجتمع کشورمان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی مدارهای مجتمع دانشگاه‌های مطرح تهران در حال برگزاری است. ارائه مقالات کنفرانس مورد بحث توسط دانشجویان و خود اساتید انجام می‌شود که به ساختار مقایسه‌پذیر و رشد‌پذیری جلسات کمک بسزایی می‌کند و آینده بهتری را برای طراحی مجتمع کشورمان رقم خواهد زد. انجمن میکروالکترونیک ایران با هدف حمایت از ایده‌های فردی و دانشگاهی در حوزه طراحی مجتمع و نیز ایجاد بستری مناسب جهت رشد این صنعت و ترویج این دانش و نیز فراهم نمودن ساختاری برای امکان ارتباط با مراکز طراحی و پیاده‌سازی مجتمع در خارج از کشور، سازمان یافته‌است. یکی از این اهداف، تشکیل مجموعه جلسات بررسی ایده‌ها و فعالیت‌های کنونی در حوزه طراحی مجتمع در جهان حاضر است. به این منظور با همت این انجمن مجموعه جلسات ISSCC2019 در سال تحصیلی 98-99 برگزار شد. امید است که این راه شروعی برای رسیدن به آینده‌ای روشن در این حوزه باشد. علاقه‌مندان جهت اطلاع از برنامه‌های فعلی و آتی انجمن و ارتباط بیشتر با انجمن میکروالکترونیک ایران می‌توانند به تارنمای (www.iramis.org) مراجعه نمایند.
دوره جلسات بررسی مقالات کنفرانس ISSCC_2019 دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 27 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط علی فتوت احمدی، صمد شیخایی و ... مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره جلسات بررسی مقالات کنفرانس ISSCC_2019 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی