اطلاعات دوره
آمار و احتمال مهندسی
مسیر آموزشی

آمار و احتمال مهندسی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

*****برای دانلود جزوه درس اینجا کلیک کنید. (نیاز است ابتدا Jupyter Notebook را نصب کنید.)*****   درس آمار و احتمال مهندسی در نیم سال اول سال تحصیلی 99-98 ضبط شده است. درس آمار و احتمال مهندسی که در دوره‌ی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده فرصتی است برای یادگیری مباحث نظری احتمال، مباحث کاربردی آمار و تلفیق آن با برنامه‌نویسی به زبان R و استفاده از این دانش در نمایش و تحلیل داده‌ها. با سپاس فراوان از دکتر شریفی زارچی که با وجود مشکل قلبی پیش آمده برای ایشان و بستری شدن در بیمارستان، متعهدانه و به بهترین شکل این درس را به پایان رساندند. ***جلسه 12 به‌صورت ناقص ضبط شده‌است***   *****برای دانلود جزوه درس اینجا کلیک کنید. (نیاز است ابتدا Jupyter Notebook را نصب کنید.)*****  
دوره آمار و احتمال مهندسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 34 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط علی شریفی زارچی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آمار و احتمال مهندسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

بسیار دوره کاربردی، به روز بود و تدریس هم که فوق العاده

کاربر مکتب‌خونه

احسنت به این استاد

سیده رودابه

مگه میشه کلاس آمار و احتمال به این شیرینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد

با فاصله، بهترین و غنی ترین دوره آمار و احتمالی بود که تا الان شرکت کردم. سپاس بیکران هم به استاد و هم به عزیزانی که این دوره را تهیه کردند. آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای ایشون دارم.

کاربر مکتب‌خونه

استاد شریفی از بهترین ها هستی ... عاشقتم خدا وکیلی ... خیلی دوست دارم یه روز دانشجوی کلاس حضوریت باشم... بی شک بهترین دوره س... واقعا فوق العاده توضیح میدن

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی