اطلاعات دوره
آموزش زبان ترکی استانبولی سطح A2.1
مسیر آموزشی

آموزش زبان ترکی استانبولی سطح A2.1

701,550 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 701,550 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

مجموعه حاضر بر مبنای کتاب İstanbul سطح A2 (جدیدترین منبع آموزشی زبان ترکی استانبولی) تهیه شده‌است. همچنان که در مجموعه‌های قبلی برای زبان ترکی استانبولی توضیح داده شده‌است و قطعا زبان‌آموزان عزیزی که قبلا دوره‌های قبلی را به اتمام رسانده‌اند اطلاع دارند، علاوه بر سر فصل‌های کتاب مطالب بسیار آموزنده و مفیددیگری که مکمل آموزشی هر بخش هستند نیز ارائه شده‌است. مشابه مجموعه‌های قبلی تمرین‌ها و پروژه‌های کاربردی به موازات آموزش هر بخش ارائه شده که در افزایش راندمان یادگیری زبان ترکی استانبولی نقش بسزایی دارد. مطالب گوناگونی را در این مجموعه با تقسیم بندی  A2.1 (بخش اول کتاب استانبولA2) یاد خواهیم گرفت، مثلا چگونه می‌توانیم خواسته‌هایمان را از دیگران بیان کنیم، چگونه خواهش کنیم و چگونه امر کنیم. انواع غذاهای ترکیه‌ای و رسومات پخت غذا در کشور ترکیه و نیز سایر کشورها از جمله کشور عزیزمان ایران را به زبان ترکی استانبولی یاد می‌گیریم. با خصوصیات فیزیکی و روحی و احساسات خودمان آشنا می‌شویم. با مخترعین و دانشمندان معروف دنیا و نوع اختراعاتشان آشنا خواهیم شد. با تیم‌های ورزشی ترکیه و بخصوص تیم‌های فوتبال این کشور آشنا می‌شویم . برنامه‌ریزی برای آینده و کارهایی که به روزها و هفته‌های آتی موکول می‌شوند را می‌توانیم به راحتی بیان کنیم . با نحوه‌ی رزرواسیون هتل و تورهای گردشی به صورت کامل از نظر انواع کلاس‌های هتل‌ها و نوع اتاق‌ها و قیمت‌ها و نحوه‌ی پرداخت و خدمات آشنا می‌شویم . موقعیت آب و هوایی و انواع آن‌ها در گزارشات هواشناسی را یاد می‌گیریم. اهمیت قهوه‌ی ترک و انواع قهوه‌های معروف دنیا از نظر کیفیت و قیمت را به زبان ترکی یاد گرفته و بیان می‌کنیم.
دوره آموزش زبان ترکی استانبولی سطح A2.1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 25 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط فاطمه عصری پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 701,550 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش زبان ترکی استانبولی سطح A2.1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان ترکی سراسر اینترنت را در صفحه زبان ترکی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حمیدرضا

با سلام و عرض ادب ، روش و صبوری و سطح سواد استاد خانم فاطمه عصری پور مثال زدنی بوده و باعث فراگیری سریع زبان آموزان میشود . امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشند .

امیررضا

با سلام و خسته نباشید لطفا دوره های B1 و B2 رو هم تدریس کنید خانم عصری پور

سلمان

بدون تعارف این آموزش بهترین دوره اموزش زبان ترکی استانبولی با تدریس بسیار خوب و عالی خانم عصری پور میباشد

علیرضا

با تشکر از استاد محترم و کادر مکتب خونه.دوره کامل و جامعی بود. بسیار مورد استفاده قرار گرفت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی