اطلاعات دوره
جریان:‌ افق‌ های نوین در مهندسی برق
مسیر آموزشی

جریان:‌ افق‌ های نوین در مهندسی برق

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

سلسله جلسات "جریان" از بهمن ماه 1397 به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با مسائل روز مهندسی برق و علوم مرتبط با آن در دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف شروع شده‌اند. در هر جلسه یکی از اساتید دانشکده درباره‌ی زمینه تخصصی خود، مسائل روز و پیشرفت‌های آن یک سخنرانی 45 دقیقه‌ای تا 1 ساعت و نیمه ارائه می‌کنند. این سخنرانی‌ها شامل فعالیت‌های اساتید، رشته‌های مرتبط دیگر و چشم‌انداز و کابردهای آن می‌شود. امیدواریم این جلسات بستر آشنایی بیشتر دانشجویان با مهندسی برق و علوم مرتبط با آن را فراهم کنند. این جلسات توسط انجمن علمی فرهنگی رسانا و با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده مهندسی برق برگزار می‌شوند.
دوره جریان:‌ افق‌ های نوین در مهندسی برق دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط جواد صالحی، مهدی فردمنش و ... مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره جریان:‌ افق‌ های نوین در مهندسی برق را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های هنر و طراحی سراسر اینترنت را در صفحه هنر و طراحی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

آقا واقعا خیلی عالیه از کلیه عوامل که کمک به کسانی میکنن که به دلیل وسع مالی ومساءل دیگه نمیتونن ارتباط با این مساءل داشته باشن تشکر تشکر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی