اطلاعات دوره
شیمی فیزیک مواد
مسیر آموزشی

شیمی فیزیک مواد

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:محمد حلالی5
  • زمان:29 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شیمی فیزیک به انگلیسی (Physical chemistry) شاخه ای از دانش شیمی می باشد که در آن، از قواعد و قوانین فیزیکی، برای حل مسائل شیمی استفاده می گردد. یعنی هدف از شیمی فیزیک، یادگیری قواعد نظری فیزیک در توجیه موضاعات شیمی است. برای آشنایی بیشتر با دانش شیمی فیزیک، بایستی با زیر شاخه‌های این دانش آشنا گردیم. شیمی فیزیک پایه‌ای‌ترین شاخهٔ شیمی است. شاخه‌ای که می‌توان قانون گاه شیمی نامید. این دانش دارای دانشمندان بنامی چون گیپس ، هملهولتز ، آرنیوس ، نرنست ، شرودینگر و غیره می باشد .
دوره شیمی فیزیک مواد دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 29 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمد حلالی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره شیمی فیزیک مواد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیررضا

سلام و خدا قوت بسیار عالی هست این دوره بخصوص اینکه از دانشگاه شریف اقتباس شده است و یه خواهشی دارم و اون اینکه حالا که این قدر کیفیت کار این گروه مکتب خونه عالی است و ان شاء الله بهترم میشه،خیلیییییی عالی میشه که مطالب بیشتری درباره Material Science مهندسی مواد -متالورژی و گرایش های مختلف این رشته در دوره های تکمیلی و مهارت ها و نرم افزار ها و..... گذاشته باشه،مطمئنا از استقبال بی نظیری برخوردار خواهد بود.ممنون.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی