اطلاعات دوره
چگونه يک تز دکتری يا کارشناسی ارشد تعريف کنيم؟ چگونه انجام دهيم؟
مسیر آموزشی

چگونه يک تز دکتری يا کارشناسی ارشد تعريف کنيم؟ چگونه انجام دهيم؟

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:محمد مونسان4.7
  • زمان:4 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این ارائه شامل توضیحاتی برای نحوه پیدا کردن ایده و موضوع تز دکتری (و کارشناسی ارشد) است. همچنین مطالبی برای نحوه انجام و جمع بندی تزهای دکتری بیان شده است. مخاطب اصلی این ارائه، دانشجویان رشته مهندسی معماری دریایی (کشتی سازی) هستند ولی احتمالا اغلب مطالب آن برای دانشجویان رشته های مهندسی قابل استفاده باشد.
دوره چگونه يک تز دکتری يا کارشناسی ارشد تعريف کنيم؟ چگونه انجام دهيم؟ دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمد مونسان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره چگونه يک تز دکتری يا کارشناسی ارشد تعريف کنيم؟ چگونه انجام دهيم؟ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمدسعید

چیزی که ۳ سال دانشگاه به من نداد رو در سه جلسه فهمیدم.فقط امیدوارم دیر نشده باشه....بسیار عالی بود.متشکرم آقای مونسان...

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی