اطلاعات دوره
ساخت گزارش در Asp.Net Core
مسیر آموزشی

ساخت گزارش در Asp.Net Core

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر3.5
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:41 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ساخت گزارش در Asp.Net Core ساخت و چاپ گزارش در Asp.Net Core 2 با استفاده از Stimul Soft لزوم گزارش گیری در نرم افزار ها برای تحلیل مدیران سیستم یکی از اموری است که اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست چرا که این گزارشات می تواند به بهبود عملکرد سامانه و بررسی مدیر در نحوه مدیریت سامانه تاثیر بسیار مثبت و نقش فزاینده ای در بهبود عملکرد آن داشته باشد. در این دوره رایگان به آموزش ایجاد و ساخت گزارش های متنوع با استفاده از ابزار قدرتمند Stimul Soft در Asp.Net Core خواهیم پرداخت .لازم به ذکر است این آموزش در نسخه Asp.Net Core 2 به بعد قابل استفاده خواهد بود .  
دوره ساخت گزارش در Asp.Net Core دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 41 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره ساخت گزارش در Asp.Net Core را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ariacyrus

سلام و عرض ادب و احترام؛ ازآنجایی که حقیر هرچه کردم استفاده از استیمول سافت را در razor page و .netcore 6 نتوانستم و مستندات خود سایت استیمول هم در این زمینه ناکافی بود؛ خواهشمند است این دوره را آپدیت فرمایید. قدردان زحمات جنابعالی هستم. با تجدید احترام

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام ، چشم وقت کنم حتما

ariacyrus

سلام دوباره؛ با استفاده از نسخه 2023.1.1 استیمول سافت مشکل بنده حل شد. (جهت استفاده سایر دوستانی که ممکن است هنگام استفاده از razor page با مشکل مواجه شوند.) با تجدید احترام

محمد سهیل داودی

سلام اقای مدائنی من میتونم این اموزش را برای دات نت 6.0 استفاده کنم

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام تا اونجا که اطلاع دارم بله

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی