اطلاعات دوره
آموزش درگاه پرداخت زرین پال در Asp.Net Core
مسیر آموزشی

آموزش درگاه پرداخت زرین پال در Asp.Net Core

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:27 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش درگاه پرداخت زرین پال در Asp.Net Core آموزش رایگان نحوه استفاده از درگاه پرداخت ( زرین پال ) در Asp.Net Coreدر این آموزش قصد دارم نحوه استفاده از درگاه پرداخت زرین پال را در Asp.Net Core را به صورت رایگان به شما عزیزان آموزش دهم . البته برخی مدیران سایت ها از درگاه های خود بانک ها استفاده می کنند، ولی کسانی که نمی خواهند درگیر مسائل مربوط به بانک ها شوند، می توانند از خدمات برخی سایت ها مثل زرین پال (ZarinPal) استفاده کنند. البته سایت زرین پال درصد اندکی از وجه را به عنوان کارمزد دریافت می کند که زیاد به چشم نمی آید، ولی برخی از بانک ها هم هستند که هیچگونه درصدی دریافت نمی کنند.  
دوره آموزش درگاه پرداخت زرین پال در Asp.Net Core دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 27 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش درگاه پرداخت زرین پال در Asp.Net Core را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

زهره بنيادي

توي دوره فرموديد سورس كدها رو قرار ميديد ولي ضميمه خاليه

bahadori

سلام ممنون از زحماتتون ظاهرا این آموزش دیگه کاربردی نیست

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام خیر هنوز هم کاربرد داره و استفاده میکنیم

رضا نورپور

سلام استاد خسته نباشید ممنون میشم یه منبع برای استفاده از درگاه به پرداخت ملت معرفی کنید

اصغر نافع

با سلام مثل همیشه عالی بود ممنون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی