اطلاعات دوره
آموزش چرم دوزی – مقدماتی + دوخت جاکارتی و کیف ساده
مسیر آموزشی

آموزش چرم دوزی – مقدماتی + دوخت جاکارتی و کیف ساده

95,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 95,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس شما با هنر و صنعت چرم‌دوزی آشنا می‌شوید. از دروس این آموزش می‌توان به ابزارهای چرم‌دوزی، آموزش سوراخ کردن چرم، انواع دوخت در چرم‌دوزی، دوخت جا‌کارتی چرمی، دوخت کیف ساده چرمی، پرداز و تکمیل دوخت کیف‌چرمی، دوخت جامدادی و جاعینکی چرمی، طراحی الگو و دوخت تزئینات چرمی مانند: دست‌بندهای چرمی، کمربند، جاسوئیچی و گوشواره چرمی، بند عینک و… اشاره کرد.
دوره آموزش چرم دوزی – مقدماتی + دوخت جاکارتی و کیف ساده دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدخت نجار طرقبه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 95,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش چرم دوزی – مقدماتی + دوخت جاکارتی و کیف ساده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های صنایع دستی سراسر اینترنت را در صفحه صنایع دستی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی