اطلاعات دوره
مدل سازی نیمه پیشرفته با 3DMax
مسیر آموزشی

مدل سازی نیمه پیشرفته با 3DMax

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

مدل سازی نیمه پیشرفته با 3DMax با مدل سازی نیمه پیشرفته با 3dmax در خدمت شماییم تو این دوره میخایم مکس رو بهتر بشناسیم و باهاش راحت تر شیم تو این فصل  از دستورات edit poly  استفاده میکنیم و مدل هامونو میسازیم تو فصل قبل گفتم که روی مکس میشه اسکریپت قرار داد   تو این فصل  از یکسری اسکریپت های خیلی جذاب استفاده میکنیمبطور کلی تو این فصل :  - با استفاده از edit poly یک فضای داخلی رو مدل میکنیم - با استفاده از یکسری از مدیفایر های  کاربردی و edit poly مبل و صندلی مدل میکنیم - پوسته پارامتریک  میسازیم  - اموزش یکسری از اسکریپت های کاربردی  و...اگر تازه وارد تریدی شدید پیشنهاد میکنم اول دوره مقدماتی رو ببینید که راحت تر بتونید با دستورات این بخش کار کنید  
دوره مدل سازی نیمه پیشرفته با 3DMax دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 1 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط امیرمهدی دارابیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره مدل سازی نیمه پیشرفته با 3DMax را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمود بدری

سلام به استاد گرامی سپاس از تدریس بسیار عالی که مختصر اما بسیار مفید ارائه شده مشتاقانه منتظر دوره پیشرفته شما هستم. چه رایگان و چه با هزینه. اگر مقدوره این دوره رو در برنامه قرار بدید.

برنامه نویس هستم

سلام لطفا دوره پیشرفته هم قرار بدید خیلی ممنون

god_body1

سرعت دانلود 33 کیلوبایت واقعا ظلمه برای 70 مگابایت ویدیو!

ابوالفضل احمدنظری

سلام فک کنم تا به حال با نرم افزار سالیدورک کار کرده باشید. اگر اینطور است ممنون میشم که یک دوره سالیدورک بذارید.

محمود بدری

بسیار ممنون بابت آدرس ارسالی تون در فایل مربوط به «معرفی دوره» فرمودید که در پایان این دوره، مدلسازی فضای داخلی آشپزخونه رو خواهیم داشت و کابینتهای مدرن اون آشپزخونه رو مدل خواهیم کرد. این بخش موکول شد به دوره پیشرفته؟!

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی