اطلاعات دوره
 پروژه های الگوریتمیک در جاوااسکریپت برای مبتدی ها
مسیر آموزشی

پروژه های الگوریتمیک در جاوااسکریپت برای مبتدی ها

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.4/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

پروژه های الگوریتمیک در جاوااسکریپت برای مبتدی ها همان طور که میدانید جاوا اسکریپت زبان برنامه نویسی سمت کلاینت است که شما به عنوان طراح وب بعد از یادگیری Css باید جاوا اسکریپ را یاد بگیریداگر شما قبل از جاوا اسکریپت زبان هایی مثل سی پلاس پلاس یا سی شارپ یا پایتون یا ... را کار نکرده و با مقاهیم الگوریتم آشنا نباشید در یادگیری جاوا اسکریپت به مشکل خواهید خورد، مخصوصا این که منطق جاوا اسکریپت کمی با بقیه زبان های برنامه نویسی متفاوت است!!در این دوره سعی کردیم تمرین های متعددی حل کنیم تا مفاهیم الگوریتمیک را به خوبی یاد گرفته و در ادامه مسیر برنامه نویسی و توسعه وب به مشکل نخوریدضمنا، دانشجویان این دوره می توانند تمرین هایی را که در نظر دارند به مدرس پیشنهاد داده و داخل دوره نوشته شوند.سرفصل های آموزشی·      معرفی دوره و مدرس وپیش نیاز های دوره·      حل مینی پروژه تعیین سن کاربر·      حل مینی پروژه تعیین تاریخ تولد کاربر·      حل مینی پروژه تعیین زوج یا فرد بودن عدد·      حل مینی پروژه مجموع ارقام عدد·      حل مینی پروژه معکوس کردن عدد·      حل مینی پروژه پیدا کردن میانگین·      حل مینی پروژه تولید کد کپچا·      حل مینی پروژه تولید کد کپچای امن تر·      حل مینی پروژه معکوس کردن اعداد·      حل مینی پروژه پیاده سازی تابع توان·      حل مینی پروژه تابع فاکتوریل·      حل مینی پروژه شبیه سازی آپلود پروفایل کاربر·      حل مینی پروژه پیاده سازی آزمون آنلاین·      بررسی مسائل جذاب مربوط به جاوا اسکریپت·      سخنان پایانی
دوره پروژه های الگوریتمیک در جاوااسکریپت برای مبتدی ها دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمدامین سعیدی راد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره پروژه های الگوریتمیک در جاوااسکریپت برای مبتدی ها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی JavaScript سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی JavaScript در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

arashnaderi

عالی بود استاد،هم تدریسون هم شخصیتتون..برای کسانی که مقدماتی رو شروع کردن خیلی کمک میکنه این دوره..

vidaaa

مرسی و خسته نباشید بسیار مفید بود

amirhossein makineh

سلام استاد وقت به خیر این دوره به الگوریتم نویسی کمک زیادی کرد فقط این که آیا این دوره آپدیت یا دوره پیشرفته هم داره؟ با تشکر

محمدامین سعیدی راد (مدرس)

سلام دوست عزیز. خوشحالم که دوره براتون مفید واقع شده. نه متاسفانه. این دوره آپدیت نخواهد شد اما در آینده احتمالا یک دوره پیشرفته با همین مبحث شروع کنیم.

alimsiii

عالی بود استاد دمتون گرم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی