اطلاعات دوره
 آموزش Css Grid از مقدماتی تا پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش Css Grid از مقدماتی تا پیشرفته

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد میرزایی0
  • زمان:3 ساعت و 5 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش Css Grid از مقدماتی تا پیشرفته اگر FlexBox را درب بهشت تصور کنیم , Grid خود بهشت است.اگر با flexbox کار کرده باشید یقینا با محدودیت های آن آشنا هستید(مخصوصا در ستون بندی)اما ماژول cssGrid جدید ترین و به روز ترین و قوی ترین سیستم قالب بندی و صفحه آرایی css و ترکیبی از clearfixes containers ، floats و flexbox استکه این قابلیت را به شما می دهد تا ردیف ها و ستون ها را  در لایه های 2 بعدی  بصورت حرفه ای مدیریت و دسته بندی کنید.از یک منوی ساده گرفته تا قالب کلی سایت را میتوانید بدون هیچ محدودیتی و به سادگی با CssGrid پیاده کنید.مزیت های این دوره :_کاملا پروژه محور با مثال عملی در هر مبحث_مقدماتی تا پیشرفته_پوشش تمامی امکانات جدید ماژول
دوره آموزش Css Grid از مقدماتی تا پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 5 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد میرزایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Css Grid از مقدماتی تا پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی