اطلاعات دوره
آموزش کتابخانه Numpy از صفر
مسیر آموزشی

آموزش کتابخانه Numpy از صفر

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش کتابخانه Numpy از صفر Numpy مخفف Numerical Python هستش به معنی پایتون عددی ، یک کتابخانه پایتونی که وقتی صحبت از  data science  ، هوش مصنوعی و به طور کلی کار با اعداد و Big data میشه عضو جدانشدنی این حوزه از برنامه نویسی هستش و شامل مجموعه ای از توابع و متود های از پیش نوشته شده میشه که به کمک این ها قادر به استفاده از توابع سطح بالا ریاضی و آرایه های بزرگ چند بعدی هستیم.Numpy به نوعی ستون فقرات همه کتابخانه ها و پکیج های مرتبط با علوم داده و هوش مصنوعی از جمله Pandas و Matplotlib و SciPy و ... هستش چرا که برای استفاده از همه این پکیج ها نیاز به انواع مختلف دیتا و ارایه های عددی داریم که Numpy پرچمدار این دسته از موارد هستشبسیاری از امکانات و توابعی که در Numpy قابل استفاده هستن به زبان C پیاده سازی شده ، زبونی که بسیار سریعه ، اما این به این معنی نیست که برای استفاده از Numpy باید زبان C رو بلد باشیم بلکه ما به وسیله کد پایتون به همه این توابع و امکانات دسترسی داریمپس پردازش و عملیات های مختلف Numpy روی آرایه ها بسیار سریع تر از همون عملیات در لیست های پایتونی هستش .Numpy همه این بهینه سازی ها در سرعت رو با استفاده از فرایند Vectorization عملی کرده که در Numpy تحت عنوان Broad Casting پیاده سازی شده و به معنی اجتناب از استفاده حلقه ها حین انجام محاسبات هستش چون اگر از حلقه ها برای محاسبات استفاده کنیم بخصوص در لیست هایی که شامل میلیون ها عضو هستند انجام این محاسبه روی آیتم های لیست باعث کندی بسیار زیادی میشه.در این دوره بعد از بررسی پیش نیاز های لازم :توابع مهم و کاربری در Numpy رو بررسی میکنیمبا دیتا تایپ ها در numpy آشنا میشیمیاد میگیریم چجوری یک آرایه رو ایجاد کنیم و نمایششون بدیمارایه هارو باهم مقایسه و ترکیب می کنیمهمینطور دیتاهای مختلف به ارایه ای از اعداد تبدیل می کنیمو خیلی موارد دیگه که حین دوره بهشون اشاره خواهیم کردو در آخر سعی میکنیم مثال هایی کاربردی از استفاده آرایه ها رو مطرح کنیم تا همه مطالب به خوبی برای شما دوستان جا بیفتهاین دوره پیش نیاز خاصی نداره و همین که تجربه مختصری در برنامه نویسی داشته باشید و کمی با زبان Python آشنا باشید کفایت میکنه تا این دوره رو شروع کنید
دوره آموزش کتابخانه Numpy از صفر دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد مهدوی هزاوه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کتابخانه Numpy از صفر را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد کهکشانی

سلام با اینکه این آموز مربوط به دوسال پیش هست ولی مدرس عالیه و قشنگ و روان تدریس میکنه امیدوارم سالم و سلامت باشید

amirkakao2003

متشکرم از دوره عالی و خوبتون

azar.ara965

عالی فقط کاش یک فابل exe که تمام قسمت ها در آن باشد هم قرار میدادید

maninadi95

سلام و وقت به خیر بسیار سپاسگزارم از تدریس روان و ساده مدرس. برای درک عملکرد نامپای بسیار عالی بود. لطفا آموزشهای مفصل تری از انواع کتابخانه ها در پایتون از این مدرس بگذارید. بیان ایشان بسیار سلیس و بدون اتلاف وقت هست.

رضا ابوحمزه

سلام. خیلی خیلی عالی بود. خدا خیرتان بدهد

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی