اطلاعات دوره
آموزش جامع Tkinter در پایتون
مسیر آموزشی

آموزش جامع Tkinter در پایتون

250,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.5
وضعیت قیمت: 250,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:علی دژبرد4.2
  • زمان:6 ساعت و 7 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش جامع Tkinter در پایتون پایتون جزء برترین زبانهای برنامه نویسی موجود می باشد که فریمورک و کتابخانه های فوق العاده ای را در زمینه های مختلف علمی ارایه داده است. توسعه اپلیکیشن های دسکتاپ GUI از جمله زمینه هایی است که پایتون ابزارهای مانند Tkinter را ارایه داده است. یادگیری جامع Tkinter می تواند گامی موثر در جهت بهبود زبان و مهارت توسعه برنامه های دسکتاپ باشد. در این دوره با Tkinter به صورت جامع آشنا خواهید شد.
دوره آموزش جامع Tkinter در پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 7 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی دژبرد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 250,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جامع Tkinter در پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Python سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Python در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی