اطلاعات دوره
آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – بخش گرامر
مسیر آموزشی

آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – بخش گرامر

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:14 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیرحسین مهرفر4.7
  • زمان:4 ساعت و 41 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در آزمون زبان EPT، هدف اصلی سنجش زبان دانشجویان از نظر ساختار زبان است. آزمون زبان EPT از بخش های مختلفی، شامل: لغت، گرامر و درک مطلب تشکیل شده است. بخش گرامر آزمون زبان EPT به دو بخش تقسیم شده است، بخش اول شامل جملاتی است که در هر جمله زیر چهار کلمه از این جمله خط کشیده شده است و داوطلب باید بین گزینه ها، گزینه ای که ایراد گرامری دارد را تشخیص دهد و بخش دوم شامل چهار جمله در هر سوال است که دانشجو باید جمله ای که دارای خطاهای گرامری است را، شناسایی کند. برای دانشجویان مقاطع عالی، داشتن مدرک زبان و پاسخ گویی به سوالات کنکور زبان عمومی یک امر ضروری است.
دوره آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – بخش گرامر دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 41 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرحسین مهرفر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – بخش گرامر را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

صحرا

سپاس ویژه از مدرس محترم، من بسیار از این آموزش راضی بودم، با توجه به زمان مشخص شده اطلاعات و نکات مهمی رو در اختیار دانشجویان قرار میدادن. حتما به همه توصیه میکنم که ازین دوره ی آموزشی استفاده کنند. منتظر آموزش سایر مهارت ها با تدریس ایشان خواهم بود. شاد و پیروز باشید.

علی

مدرس فن بیان خوبی داشت. و آموزش کاربردی بود.

عیسی

دم مدرسش گرم

سحر

برای آزمون دانشگاه این آموزش دیدم خوب بود به من کمک کرد. البته من یه بار آموزش دیدم ولی به نظرم خوب بود هم تسلط مدرس و هم مطالب ارائه شده توسط مدرس.

شیوا

عالیییییییی بود. من خیلی در این زمینه کتاب اینا خونده بودم. این خیلی فرق داشت و مباحثش درس به درس بود و جزوه اش کامل بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی