اطلاعات دوره
آموزش جامع پایتون 2020
مسیر آموزشی

آموزش جامع پایتون 2020

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:علی عوض زاده0
  • زمان:18 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش جامع پایتون 2020 متفاوت ترین دوره اموزش پایتون در سطح وب ، این دوره اموزشی شامل نه فصل ارائه گردیده  و تمام جزئیات زبان برنامه نویسی پایتون را پوشش دادیم .این دوره برای افرادی که هیچ گونه اشنایی با برنامه نویسی ندارن و همچمین افراد متوسط و افرادی که پایتون رو به صورت پیشرفته دنبال می کنند قابل استفاده می باشد.شما می توانید به دمویی که برای تعریف این دوره قرار دادیم نگاه کنین و برنامه های این دوره و سرفصل های پوشش داده شده رو مشاهده کنن.با این دوره شما به یک برنامه نویس مجرب پایتون تبدیل خواهین شد.بعد از پایان این دوره توانایی  پیاده سازی انواع برنامه های پیشرفته با پایتون را خواهین داشت
دوره آموزش جامع پایتون 2020 دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی عوض زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جامع پایتون 2020 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Python سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Python در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حمیدرضا ا

کیفیت این دوره یه مقدار از سایر دوره هایی که توی این سایت دیدم پایین تره. بیشتر به درد آموزش آنلاین دانشگاه میخوره که فقط سرسری یه چیزی رو به دانشجوها بگین!

arash1980

باتشکر از استاد محترم دوره آقای عوض زاده

علی قدیمی

بنظرم این دوره رو زیادی دانشجویی توضیح دادین.

Masoud Ansari

سلام خسته نباشید چطوری باید جنگو رو نصب کنم هر طوری نصب میکنم درست نصب نمیشه و باید نسخه پایتون چند باشه؟

علی عوض زاده (مدرس)

سلام این سوال را در بخش پرسش و پاسخ بپرسین و برای جنگو ار پایتون 3 استفاده کنین و محیط virtual تو سایت جنگو هم کاملا شیوه نصب گفته شده py -m pip install Django

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی