اطلاعات دوره
آموزش آزمون GRE جی آر ای – استدلال کلامی
مسیر آموزشی

آموزش آزمون GRE جی آر ای – استدلال کلامی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:7 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدصادق طالبی4.8
  • زمان:4 ساعت و 39 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از این فرادرس، آشنا کردن داوطلبان با نحوه برگزاری و ساختار آزمون، قالب و تکنیک های پاسخگویی به سوالات و همچنین نکات کلیدی موفقیت در آزمون های GRE می باشد. پس از اتمام این آموزش، داوطلبان ضمن آشنایی کامل با آزمون Verbal Reasoning، با تلاش و پشتکار خود می توانند در بالاترین سطح آمادگی برای شرکت در آزمون قرار داشته باشند.
دوره آموزش آزمون GRE جی آر ای – استدلال کلامی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 39 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدصادق طالبی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آزمون GRE جی آر ای – استدلال کلامی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

الهام

مدرس خوب توضیح دادن ولی نیاز به توضیحات بیشتری داره یا حتی مدت زمان آموزش بیشتر بشه در این صورت طبیعتا مطالب بیشتری ارائه میشه ولی در کل از آموزش و تسلط مدرس راضی هستم.

شایان

بی نظیر بود، من راضی بودم.

پریا

تسلط مدرس بد نبود اما خیلی خیلی خلاصه توضیح دادند من آموزش های بهتری پیدا کردم و با دیدن اونها نیازمو برطرف کردم و کلا از این آموزش استفاده ای نکردم.

علی

من چند بخش از این آموزش رو مشاهده کردم ولی تا اینجا میگم که این آموزش واقعا آموزش مفیدی هست من میخواستم به منابع دیگه ای مراجعه کنم ولی با دیدن این بخش ها منصرف شدم.

مسعود

GRE یک فیلدی هست که لازمه شخص تدریس کننده اطلاعات کاملی داشته باشه من سراغ هر مرجعی رفتم نتونستم منبعی رو پیدا کنم که خیلی مسلط بشم ولی این آموزش تونست یه سری نکات رو بیان کنه که من حتی اطلاعات نداشتم با دیدن این آموزش نکته های جدیدی یادبگیرم نمی نونم بگم این آموزش خوب بود و یا آموزش بدی بود چونکه اطلاعاتی از این آموزش ندارم و منابع دیگری رو مشاهده نکردم ولی باید بگم شاید این آموزش تکنیک نبود ولی برای من مفید بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی