اطلاعات دوره
آموزش سی شارپ پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش سی شارپ پیشرفته

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر3.3
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:9 ساعت و 48 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش سی شارپ پیشرفتهدوره آموزش سی شارپ پیشرفته در قالب پروژه عملی ( حسابداری ) پیش نیاز های این دوره :دوره آموزش سی شارپ مقدماتی به همراه پروژه عملی این دوره در ادامه دوره شارپ مقدماتی ارائه شده است .در این دوره با امکانات پیشرفته زبان قدرتمند سی شارپ در قالب یک پروژه عملی با عنوان حسابداری آشنا خواهید شد .جهت آشنایی بیشتر با این دوره پیشنهاد میکنیم قسمت اول با عنوان معرفی دوره را مشاهده فرمائید .دوره های بعدی که میتوانید مشاهده کنید : دوره جامع شی گرایی در سی شارپآموزش اصول SOLID در سی شارپ (( این دوره به اتمام رسیده است )) در صورت تمایل میتوانید در دوره حضوری آموزش سی شارپ شرکت کنید با اساتید مجرب و مدارک معتبر .
دوره آموزش سی شارپ پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 48 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سی شارپ پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

benyaminshakeri28

سلام و درود و همینطور خسته نباشید میگم خدمت استاد مدائنی عزیز در ابتدا خواستم که تشکر و قدردانی کنم از شما بابت این دوره خوب و بسیار کاربردی.من دوره مقدماتی را کامل دیدم و فقط میتونم بگم که فوق العاده و بی نظیر بود. اما به نظرم در این دوره وقتی که وارد بخش ساخت پروژه شدیم حس کردم که مفاهیم مقداری سخت و دشوار ارائه میشد و باعث شد که بعضی از مطالب را متوجه نشوم و فکر میکنم که پیچیده بودن مباحث موئثر بود. اما با این حال باز هم این دوره شما بسیار آموزنده بود و از شما خیلی متشکرم.

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام ، سلامت باشی دوست من ممنون از نظر شما

ابرام آذر

با سلام آقا خیلی کیف کردم از این آموزش انشالله همیشه اتفاقای خوبی برات بیفته خیلی مردی

حسن مکیان

سلام به کارمندان و مدرسان وب سایت تاپ لرن من خیلی خیلی از شما تشکر میکنم بخصوص ایمان مدائنی. این آمورش خیلی خیلی مفید بود . نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم. تونستم اکثر چیز هایی که یاد دادید رو درک کنم و اونایی که درک نکردم با تمرین درک میکنم خیلی خوب بود باز هم از شما و کارمندان سایت تشکر میکنم موفق باشید. و مطلب بعدی من پروژه های مبتدی زیادی دیدم ولی هیچکدوم به تمیزی پروژه هایی که شما ساختید نمیرسه تمیز و مرتب تو اینترنت سرچ میکنم ولی برای 2014 میاد که کد ها شون حرفه ای نیست ولی در تاپ لرن همه حرفه ای هستند.

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام ممنون از نظر دلگرم کننده شما دوست من ، خیلی خوشحالیم تونستیم مفید باشیم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی