اطلاعات دوره
آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی مخصوص ناشنوایان
مسیر آموزشی

آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی مخصوص ناشنوایان

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:رضا نبهانی0
  • زمان:3 ساعت و 58 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی مخصوص ناشنوایان ویژوال بیسیک ۶ یک زبان برنامه نویسی تحت ویندوز می باشد ویژوال بیسیک توسعه یافته زبان برنامه نویسی بیسیک‌ هستاین دوره قراره تا کجا پیش برههر قسمت  برای اینکه شما بهتر قواعد رو درک بکنید یه پروژه عملی با هم درست میکنیم و در اخر دوره هم یه پروژه عملی که بیشتر قواعد استفاده بشه رو با هم درست می کنیم و شما بعد از این دوره با قواعد ویژوال بیسیک آشنا هستید و میتونید پروژه های خودتون رو درست بکنید این آموزش ویژه ناشنوایان و کم شنوایان می‌باشد و این عزیزان می‌توانند ویژوال بیسیک مقدماتی  را به صورت گام به گام، همراه با زیرنویس یاد بگیرند.
دوره آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی مخصوص ناشنوایان دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 58 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط رضا نبهانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی مخصوص ناشنوایان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی