اطلاعات دوره
آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:رضا نبهانی0
  • زمان:3 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی ویژوال بیسیک ۶ یک زبان برنامه نویسی تحت ویندوز می باشد ویژوال بیسیک توسعه یافته زبان برنامه نویسی بیسیک‌ هستبرنامه نویسی با این زبان بسیار ساده هست ما توی این دوره قواعد این زبان رو به صورت کامل به شما یاد میدیم و یه پروژه عملی هم درست میکنیم تا دستورات این زبان رو به خوبی یاد بگیرید و شما بعد از این دوره این زبان رو به خوبی یاد گرفتید و می تونید پروژه های خودتون رو به راحتی بسازید.کلمات کلیدی:آموزش ویژوال بیسیک-دوره ویژوال بیسیک-دوره ویژوال بیسیک مقدماتی-ویژوال بیسیک
دوره آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط رضا نبهانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ویژوال بیسیک مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی