اطلاعات دوره
آموزش کتابخانه Matplotlib برای رسم نمودار در پایتون
مسیر آموزشی

آموزش کتابخانه Matplotlib برای رسم نمودار در پایتون

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:رها موسوی0
  • زمان:2 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش کتابخانه Matplotlib برای رسم نمودار در پایتون مردم روز به روز بیشتر به مزایای گسترده استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ پی می برند .با این حال ، اکثر مردم فاقد مهارت و زمان لازم برای درک این داده ها به شکل اصلی خود هستند. اینجاست که ویژال کردن داده ها وارد می شوند.  روشی برای خواندن ، درک  آسان  با استفاده از نمودارها و سایر ابزارهای نمایش های بصری داده ها زبان پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی می باشد که کتابخانه های متعددی دارد Matplotlib  یکی از در دسترس ترین و کارآمدترین از کتابخانه های پایتون است که برای تحلیل داده ها و یادگیری ماشین استفاده می شود. در این آموزش سعی داریم به زبان ساده از ابتدا چگونگی نصب و کار با این کتابخانه ی بسیار پر کاربرد پایتون را تشریح کنیم. در پایان دوره هم با حل مثال و تمرینات متعدد به کاربردهای این کتابخانه مسلط شویم.این دوره به طور ویژه برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند روش های مختلفی را برای نمایش بصری داده های پایتون بیاموزند. با اتمام این دوره ، شما نه تنها درک عمیقی از گزینه های موجود برای رسم داده ها در قالب نمودارهای مختلف  کسب خواهید کرد ، بلکه دانش لازم برای ایجاد نمودارهای  که از نظر بصری جذاب باشد را نیز داشته باشید.
دوره آموزش کتابخانه Matplotlib برای رسم نمودار در پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط رها موسوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کتابخانه Matplotlib برای رسم نمودار در پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

[email protected]

سلام ممنون از آموزشی که تهیه فرمودید.بسیار مختصر و مفید و ارزنده. الان با توجه به گذشت چند سال احتمالا استاد این دوره تجربیات بسیار ارزنده ای کسب نمودند. خوب میشد دوره جدیدی با توجه با تجربیات جدیدشون تهیه میکردند.

ah0688542

ممنونم خانم موسوی.

alirezasaljuqi83

دوره ی بسیار خوبی بود . مخصوصا برای آماتور ها

farimanfff

بسیار استادانه ادیت شده و نیز کدها ساده و خلوت هستند و مناسب به ذهن سپردن چون به خوبی با توابع اصلی کار کرده و کمتر به جزئیاتی مثل آرگومانها و غیرو پرداخته است و جزیئات مهم را بعد به مرور وارد کرده به سناریوهای فرعی آموزشی فقط به اندازه کافی اشاره شده تا سر نخی به خود دانشجو برای پیگیری بدهد روی سناریو آموزشی اصلی تمرکز شده و در نتیجه فیلم طولانی و خسته کننده نیست استاد به فرض خود وفادار بوده که دانشجو باید یک حداقلیهای را بداند و سعی نکرده که کاملا به سوالاتی که ممکنه برای دانشجو پیش بیاید بپردازد و آموزش را سر در گم کند بعضی استادها سعی می کنند طبق تجربه خود در کلاس به همه جوابهای که ممکن است برای دانشجو پیش بیاید بپردازند مثلا سعی کنند نقطه را از اول تعریف کنند ... و دانشجو های دیگر را خسته کنند

amir.so

این دوره خیلی عالی بود ممنون از شما بابت این دوره و اگر امکانش هست دوره پیشرفته تر هم ارائه دهید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی