اطلاعات دوره
آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – حل سوالات – بخش گرامر
مسیر آموزشی

آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – حل سوالات – بخش گرامر

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیرحسین مهرفر4.7
  • زمان:2 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس به آموزش نکات مهم گرامری که یک داوطلب آزمون زبان انگلیسی نیاز دارد، پرداخته می شود. بنابراین، در این آموزش می خواهیم به حل سوالات گرامر آزمون زبان انگلیسی EPT ادوار گذشته بپردازیم تا داوطلبان تسلط کافی برای پاسخگویی به بخش گرامر را پیدا کنند. علاوه بر این، این آموزش برای داوطلبین آزمون های داخلی دیگر، اعم از: MSRT, TOLIMO, UTEPT نیز می تواند مفید باشد. برای بخش گرامر آزمون زبان انگلیسی EPT نیاز است تا داوطلبان با سوالات ادوار گذشته آزمون آشنا شده و این سوالات را پاسخ دهند تا بتوانند نمره مطلوب از قسمت گرامر را کسب کنند. بنابراین، حل سوالات گرامر ادوار گذشته آزمون زبان انگلیسی روی نمره داوطلب تاثیر بسزایی دارد.  
دوره آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – حل سوالات – بخش گرامر دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرحسین مهرفر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی – حل سوالات – بخش گرامر را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مشخص نشده سراسر اینترنت را در صفحه مشخص نشده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

رضا

برای تمرین واقعا مناسبه.

علی

این آموزش را برای آزمون تهیه کردم. که خیلی خوب بود. و قبول شدم.

پژمان

عالی. عالی. عالی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی