اطلاعات دوره
چگونه کلمات کلیدی خود را پیدا کنیم ؟
مسیر آموزشی

چگونه کلمات کلیدی خود را پیدا کنیم ؟

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

چگونه کلمات کلیدی خود را پیدا کنیم ؟ شما با استفاده از ابزارها و راهكارهاي موثري كه در اين ويديو گفته مي شود مي توانيد كلمه ي كليدي مورد نظر خود را انتخاب نموده تا بتوانيد ترافيك موثري را براي وب سايت خود به دست اوريد. يكي از موارد قابل توجه براي بهينه سازي هر صفحه در وب سايت شما انتخاب درست كلمه ي كليدي است.بعد از تماشاي اين ويديو شما با درك بيشتر و البته با استفاده از راهكارها و ابزارهايي كه در اين ويديو به شما اموزش داده خواهد شد مي توانيد بررسي نماييد كه وب سايت شما در هر موضوع كه در بستر تجارت الكترونيك فعاليت مي كند براي توسعه و پيشرفت چه بايد كرد؟امروزه سئو كارهاي حرفه اي تحليل گران و البته اناليزورهاي خوب يك وب سايت هستند. دانش علمي بهينه سازي وب سايت از شما يك سئو كار حرفه اي نخواهد ساخت، ويديو هايي كه در تاب لرن براي شما دوستات عزيز خواهيم گذاشت علاوه بر بالا بردن تكنيك هاي سئو به شما استراتژيك درست را براي استفاده ي درست از اين تكنيك ها خواهيم اموخت.از شما كاربران عزيز خواهشمنديم براي بهبود و افزايش كيفيت ويديو هاي تاب لرن نظرات و انتقادات خود را براي ما ارسال نماييد.
دوره چگونه کلمات کلیدی خود را پیدا کنیم ؟ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 22 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مینایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره چگونه کلمات کلیدی خود را پیدا کنیم ؟ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های توسعه فردی سراسر اینترنت را در صفحه توسعه فردی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

MahdiET ‌

خوب بود ولی نویز زیاد بود برای مخاطب ارزش قائل شوید روی ادیت ویدیو وقت بذارید

میلاد هدایتی

آموزش بسیار مفیدی بود. ممنون از شما و همه تاپ لرنی های عزیز

mehrdadchitsazi

درود برشما آموزنده و مفید بود . از زحمات شما سپاسگزارم مهرداد چیت ساز

محمد صفایی

سلام بسیار عالی مثل همیشه ممنون از شما استاد عزیز و سایت toplearn

مهرداد

ممنون از آموزشتون،بسیار عالی و مفید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی