اطلاعات دوره
آموزش مکالمه پیشرفته انگلیسی – بخش یکم
مسیر آموزشی

آموزش مکالمه پیشرفته انگلیسی – بخش یکم

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

شما با دیدن این آموزش، قادر خواهید بود سطح مکالمات انگلیسی خود را به طرز قابل توجهی بالا برده و از لغات، اصطلاحات و تکنیک‌های منحصر به فردی استفاده کنید. دانستن این نکته ضروری است که تنها داشتن مهارت ابتدایی در زبان انگلیسی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز افرادی باشد که درصدد شرکت در آزمون‌های بین‎‌المللی مانند آیلتس هستند و یا با خارج از کشور ارتباط دارند، لذا با این آموزش می‌توانید موفقیت بسیار بیشتری در این زمینه‌ها کسب نمایید.
دوره آموزش مکالمه پیشرفته انگلیسی – بخش یکم دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 14 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا رشیدی آشجردی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مکالمه پیشرفته انگلیسی – بخش یکم را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حامد

این آموزش تکمیل کنندش آموزش مکالمه پیشرفته انگلیسی – بخش دوم هستش که در کنار هم پکیج کاملی میشن.

شیما

برای مبتدی ها بسار مفید هستش نکات خوبی درش هست.

مهدی

این آموزش خیلی خوب بود مخصوصا تو حیطه کاریم.

مرتضی

این دوره عالیه، اون هم برای بچه هایی که میخوان نمره ی خوبی برای امتحان آیلتس داشته باشند... خیلی دقیق و کاربردی نکات گرامری هم بیان شدن

Moien

بسیار عالی و درجه یک مثل همیشه استاد رشیدی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی