اطلاعات دوره
آموزش پایگاه داده ها و اصول طراحی آن
مسیر آموزشی

آموزش پایگاه داده ها و اصول طراحی آن

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

پایگاه داده ها یکی از دروسی است که دانشجویان رشته کامپیوتر باید در مقطع کارشناسی بگذرانند. در این مجموعه ابتدا مفاهیم اولیه در پایگاه داده تدریس می شود. سپس در فصل دوم مدل رابطه ای و در فصل سوم نمودار ER تدریس می شود. در ادامه جبر رابطه ای و SQL و در انتها وابستگی و نرمال سازی به زبانی بسیار ساده تدریس می شود. از این آموزش می توان جهت آمادگی برای کنکور ارشد نیز استفاده کرد.
دوره آموزش پایگاه داده ها و اصول طراحی آن دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 58 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پایگاه داده ها و اصول طراحی آن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایگاه داده سراسر اینترنت را در صفحه پایگاه داده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سما

عالیه

مهدان

هم بیان رسا و شیوا داشتند هم از سطح پایین و آروم آروم به پیش میرفتن. عالییییییی.

محمد حسین

فن بیان ایشان بد نبود البته با مطالبی که سر دانشگاه بود تفاوت داشت ولی جامع توضیح داده شده بود.

محمد

بیان این مدرس عالی است و با دیدن این آموزش هرچی که می خوای رو به دست میاری.

حسن

به نظرم جا داشت که لول رو ببرن بالاتر، بیشتر پایه و مقدماتی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی