اطلاعات دوره
آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها
مسیر آموزشی

آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این درس با سه موضوع "زبان، گرامر و ماشین" آشنا می شوید. این درس پیش نیاز درس طراحی کامپایلر است. با یادگیری زبان ها و گرامرها می توانید نحوه کار کامپایلر و همچنین طراحی زبان های برنامه سازی را متوجه شوید. یادگیری این درس بدون مدرس کار ساده ای نمی باشد و ما در این آموزش تجربه حداقل پانزده سال تدریس این درس را در اختیار شما گذاشته ایم. به امید اینکه دعای خیری برای ما شود.
دوره آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 48 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نظریه زبان ها و ماشین ها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمد

عالی

محمد رضا

برای دروس دانشگاهیم گرفتم که زمان امتحانم ازش خیلی استفاده کردم.

تارا

این درس برای بچه های فنی خیلی مهمه و آموزش واقعا عالی بود خداروشکر به طرز خوبی پاسخ نیازمو داد.

ثنا الله

متاسفانه تعداد مثال ها خیلی کم بود و تمارین کتاب رو نمیشه با این مفاهیم پاسخ داد.

سپیده

مفاهیم به ساده ترین روش ممکن توضیح داده شده. خیلی ممنونم از استاد بزرگوار

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی