اطلاعات دوره
آموزش ساختمان داده ها – مرور و تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش ساختمان داده ها – مرور و تست کنکور ارشد

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

ساختمان داده ها یکی از موارد امتحانی کنکور کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر است. این درس پیش نیاز یادگیری درس طراحی الگوریتم است. در کمترین زمان ممکن مباحث درس تدریس شده است و اکثر تست های کنکور کارشناسی ارشد دولتی بررسی شده اند. مباحث در ۱۴ فصل بررسی شده اند و این طبقه بندی حاصل تجربه مدرس است تا یادگیری را ساده تر کند.
دوره آموزش ساختمان داده ها – مرور و تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 20 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساختمان داده ها – مرور و تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سمیه

سلام. بسیار عالی بود، ولی انتظار این بود که در قسمت آموزش تست، فقط تست کار می‌کردید.  من هردو مجموعه گرفتم ولی هر دوش توضیحات بود.

مریم

خیلی عالی بود. ممنون

پریسا

آموزش رو مشاهده کردم به نظرم معمولی بود و مفاهیم رو تونسته بود مطرح کنه.

یگانه

آقای شیرافکن واقعا مدرس خوبی هستند و نحوه ارائه ایشون فوق العاده است.

زهرا

سلام واقعا ممنون بابت تدریس فوق العادتون من با آموزشای شما( در چند درس مختلف) تونستم ارشد دانشگاه روزانه تهران قبول بشم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی