اطلاعات دوره
آموزش هوش مصنوعی – تکمیلی
مسیر آموزشی

آموزش هوش مصنوعی – تکمیلی

890,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 890,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:22 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:منوچهر بابایی4.5
  • زمان:18 ساعت و 55 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش با هدف پر نمودن خلا موجود در درس هوش مصنوعی برای دانشجویان، مخاطبان و داوطلبان آزمون های ورودی، سعی داریم همراه با تشریح مفاهیم مختلف، مثال های متعددی نیز حل کنیم. این آموزش به عنوان یک منبع قوی برای تمامی دانشجویان و داوطلبان برای تمامی آزمون ها و کنکورهای ارشد قابل استفاده می باشد.
دوره آموزش هوش مصنوعی – تکمیلی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 ساعت و 55 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط منوچهر بابایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 890,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش هوش مصنوعی – تکمیلی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

فرنوش

آموزششون بصورتی هست که آدم بعد مدتی حوصله و تمرکزش رو برای ادامه از دست میده متاسفانه اما بنظر میاد مباحث رو خیلی کامل پوشش داده اند

حسین

عالی تمامی مطالب درسی خیلی خوب و جامع در عین سادگی و عدم زیاده گویی پوشش داده شده .

محمد حسین

هوش مصنوعی، درسی هست که الگوریتم های زیادی داره، استاد برای هر کدام از الگوریتم ها مثال خوبی حل میکنند و خیلی خیلی خوب درس میدند.

عماد

سلام و عرض خسته نباشید من اکثر آموزش های ایشون رو تهیه کردم واقعا عالی هستن واقعا هم کامله و من بشدت خوب ارتباط میگیرم با تدریس ایشون

علی

بسیار ممنون از استاد بابایی عزیز. این آموزش براساس کتاب راسل-استوارت هست که مرجع اصلی این درس هست. بسیار کامل و دقیق توضیح داده شده.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی