اطلاعات دوره
آموزش مدار منطقی – مرور و حل مساله
مسیر آموزشی

آموزش مدار منطقی – مرور و حل مساله

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:16 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:14 ساعت و 34 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سیستم های دیجیتال نسبت به سیستم های آنالوگ به دلیل مزایای بهتر، از جمله: سادگی در طراحی، انعطاف پذیری و حساسیت کمتر به نویزهای محیطی، روز به روز در حال گسترش هستند. بنابراین آشنایی با اصول پایه ای تحلیل و طراحی سیستم های دیجیتال برای همه مهندسین برق و کامپیوتر امری ضروری محسوب می شود. درس مدار منطقی (سیستم های دیجیتال)، یکی از جذاب ترین دروس رشته های مهندسی برق و کامپیوتر است که در آن به تحلیل و طراحی اجزای پایه ای سیستم های دیجیتال، مانند: مدارات منطقی ترکیبی، ترتیبی، شمارنده ها و مدارات منطقی قابل برنامه ریزی پرداخته می شود. این درس پیش نیاز ضروری برای مطالعه دروس پیشرفته تر مانند معماری کامپیوتر و ریزپردازنده نیز به شمار می رود.
دوره آموزش مدار منطقی – مرور و حل مساله دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 14 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدار منطقی – مرور و حل مساله را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رامین

عالی بود

محمد حسین

فن بیان مدرس به حدی عالی بود که انگاری سر کلاس حضوری نشسته بودم.

امیرحسین بوستانی

آموزش خوب و کاربردی ای بود.  مدرس به مسائل مسلط بودن و مئله رو خوب جا مینداختن فقط موردی که داش برای منی که این آموزش رو برای کنور ارشد تهیه کرده بودم تا 70 80 درصد مناسب بود بهتر بود در کنار حل مسائل یه نیم نگاهی هم به سوالات مشابه کنکور مینداختن که برای هم امتحانی دانشگاه هم کنکور ارشد مناسب تر باشه بازم از زحمات استاد تشکر میکنم.

ابوالفضل

به قدری در این آموزش مسئله حل میشه که مباحث کاملا جا میوفته.

امیرحسین

آموزش خوبی بود کاربردی بود. استاد زندی عالین.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی