اطلاعات دوره
آموزش نظریه زبان ها و ماشین – مرور و تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش نظریه زبان ها و ماشین – مرور و تست کنکور ارشد

790,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 790,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از درس نظریه زبان ها و ماشین ها آشنایی با نظریه محاسبات می باشد که با مدل های انتزاعی از ماشین ها و کامپیوترها مسائل نظری مورد بررسی قرار می گیرد. موضوعات مهم این درس؛ زبان ها، ماشین ها و گرامرها می باشد. با یادگیری زبان ها و گرامرها می توانید نحوه کار کامپایلر و همچنین طراحی زبان های برنامه سازی را فرابگیرید. در این مجموعه ابتدا مفاهیم عبارت منظم، زبان منظم، گرامر و ماشین متناهی تدریس شده و سپس تست های مربوط به این مفاهیم بررسی شده اند. مفاهیم به طور کامل در مجموعه ای قبلا تدریس شده است و در این جا فقط مروری انجام شده است. این مجموعه برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته های کامپیوتر و علوم کامپیوتر مفید است.    
دوره آموزش نظریه زبان ها و ماشین – مرور و تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 790,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نظریه زبان ها و ماشین – مرور و تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

آرمان

اول از کتاب برای آزمون استفاده کردم چون برخی از مطالب در دانشگاه نخونده بودن درکش واسم سخت بود به همین دلیل اومدم سراغ ویدئو آموزشی، الان که آموزش ها رو میبینم بعد میرم سراغ کتاب ها خیلی بهتر میفمم، میخوام بگم آموزش خیلی خوبیه و توضیحات خیلی دقیق و واضحی ارائه میکنه.

بهنام

به نظر من بیان و اینکه چطوری بتونی مطالب انتقال بدی توی یادگیری آدم خیلی میتونه تاثیر داشته باشه و ایشان با بیان خوبی که دارند تونستن مطالب خیلی خوب به ما آموزش بدن.

محمد

اینو به اونایی میگم که دارن فکر می کنن که درس کدوم استاد رو انتخاب کنن هرجا به اسم استاد شیرافکن درسی دیدید پیش نمایش درسو نگاه نکنید سریع بخرید حتی درسهای مروریش .

امیررضا

استاد خواهشا ۹۰ به بعد رو هم بذارین. من و خیلی از دوستانم منتظریم. خواهشا بذارین، ممنون

نادر

سلام. خواهش میکنم تست های کنکور 90 تا 99 رو حل کنید. ممنونم .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی