اطلاعات دوره
آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی
مسیر آموزشی

آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی

890,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 890,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

زبان های برنامه سازی، یکی از دروس مقطع کارشناسی کامپیوتر است که از پیش نیازهای آن آشنایی با دروس برنامه سازی، ساختمان داده ها، نظریه زبان و ماشین و… است. در این درس نحوه طراحی و پیاده سازی انواع داده ها، دستورات و ساختمان داده ها را در چند زبان برنامه نویسی مطالعه کرده و امتیازها و معایب را مقایسه می کنیم. از این مطالب برای طراحی یک زبان جدید یا انتخاب یک زبان مناسب استفاده می شود.
دوره آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 31 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 890,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد حسین

دوره خیلی خوبیه، یه جورایی پیش زمینه آموزش میکروکنترلری هم که گرفتم شد.

فاطمه

من همزمان کتاب رو هم مطالعه می کردم، بعضی از قسمت هاش رو که متوجه نمی شدم از آموزش فرادرس استفاده می کردم؛ مثال هایی که استفاده می کردن هم خیلی خوب بود.

صدیقه السادات

به طور کامل مشاهده نکردم؛ اما تا اونجایی که مشاهده کردم جامع و کامل بود و چیزی که از اموزش میخواستم رو بهم داد.

شقایق

خوبه ولی یه سری مباحث با اونایی که که استادم گفته بود فرق داشت، یعنی یه سری مطالب اضافه داشت، البته این مشکلی رو ایجاد نمی کنه شاید استاد من کم درس داده بوده.

علی

میتونم بگم آموزش خوبی بود و کار منو راه انداخت و تونست به من خیلی کمک کنه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی