اطلاعات دوره
آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی – مرور و تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی – مرور و تست کنکور ارشد

790,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 790,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

درس طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی یکی از دروس تخصصی کنکور مهندسی کامپیوتر است. از این رو، نیاز به آشنایی به حداقل دو زبان برنامه نویسی برای یادگیری بهتر این درس وجود دارد. این فرادرس در 9 درس آموزش داده می شود که اکثر تست ها از دروس انتهایی است. به جرات می توان گفت که این آموزش یکی از بهترین منابع موجود به شمار می رود.
دوره آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی – مرور و تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 790,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی – مرور و تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سید

عالی بود. من همه آموزش هایی که برای کنکور بودند رو تقریبا تهیه کردم و همچنان هم که ارشد میخونم از آموزش ها استفاده می کنم.کلا درس هایی که آقای شیرافکن ارائه می کنند جوری هستند که می شد تست های کنکور رو جواب داد.کیفیت گفتارشون جوری هست که حتی اگر فیلم رو با دور تند هم ببینیم تلفظ و کیفیت گفتار پایین نمیومد و بسیار شمرده شمرده آموزش رو تدریس کردند.تشکر می کنم از زحمات شما.

حبیب

کلا تدریس آقای شیرافکن خیلی عالی هستش آموزش نسبت به مرجع اصلی بالای 90 درصد تطابق داست.

مهدی

کلا آقای دکتر شیرافکن تسلط و بیان خوبی دارند و مطالب خوب و مفید رو ارائه می کنند همراه با مثال های خوب. در کل چون آقای دکتر شیرافکن آموزش رو ارائه داده بودند تهیه کردم.

زینب

خیلی عالی بود مخصوصا برای آزمون های استخدامی. کلا آموزش های دکتر شیرافکن باعث شد من بیشتر بیام به سمت فرادرس. تنها موردی که هست اینه که آموزش هایی با عنوان مرور و تست کنکور همان آموزش هستش و لزومی نداره هم آموزش و هم مرور و تست رو تهیه کرد. به نظر من اگر تعداد مثال ها و تست های حل شده بیشتر باشه بهتر هست.

سید

واقعا بی نظیر بود، مطالب رو جوری درس دادن که احتیاج به مرور دوباره و برگشتن به عقب نیست، در خصوص آموزش های مرور تست کنکور مباحث به صورت خلاصه تدریس شده و کلا آموزش های دکتر شیرافکن بسیار عالیست و من بالای 90 درصد از آموزش های ایشون راضی هستم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی