اطلاعات دوره
آموزش ساختمان گسسته – مرور و حل تست های کنکور کارشناسی ارشد
مسیر آموزشی

آموزش ساختمان گسسته – مرور و حل تست های کنکور کارشناسی ارشد

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:منوچهر بابایی4.5
  • زمان:12 ساعت و 37 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش، سعی بر آن داریم تا مجموعه بزرگی از سوالات درس ساختمان (ریاضی) گسسته مشتمل بر سوالات تالیفی، کنکورهای کارشناسی ارشد را حل کنیم. این آموزش برای دانشجویان کارشناسی رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر و ریاضی منبع بسیار مفیدی خواهد بود تا بتوانند با انواع مسائل در درس ریاضی گسسته آشنا شده و مرور ارزشمندی بر کلیه مطالب کتاب داشته باشند.
دوره آموزش ساختمان گسسته – مرور و حل تست های کنکور کارشناسی ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت و 37 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط منوچهر بابایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساختمان گسسته – مرور و حل تست های کنکور کارشناسی ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

بهنام

اگر بخواهیم در مورد بیان مدرس حرف بزنیم باید بگم خیلی بیان خوبی دارن و فکر می کنم این به خاطر تسلط ایشان به مطالب هست.

لاله

من درسشو یاد گرفتم ولی این برای من خیلی خوب نبود و فکر می کنم به خاطر این بود که من ریاضیم ضعیف بود.

سمانه

آموزش های اخیری که تهیه کردم رو وقت نکردم که مشاهده کنم، اما تمام مطالب کنکوری که تهیه کردم خیلی اوکی بود و مشکلی نداشت. خسته نباشید.

شیوا

من از استاد بابایی مبحث ریاضیات گسسته رو‌ با رویکرد مسئله و همینطور نکته و تست رو تهیه کردم خیلی راضی بودم از سطح مبتدی تا پیشرفته که توضیح‌میدادن‌ واقعا عالی بود. سپاسگزارم.

طاهر

از این آموزش زیاد راضی نبودم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی