اطلاعات دوره
آموزش طراحی سیستم های تحمل پذیر خطا
مسیر آموزشی

آموزش طراحی سیستم های تحمل پذیر خطا

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در شرایطی که به نظر می‌رسد یک سیستم در زمان ارائه به بازار، به طور کامل و صحیح طراحی و پیاده‌سازی شده است، ممکن است خطاهای خارج از کنترل طراحان رخ دهد. از طرف دیگر، از آنجا که به طور عملی ساخت یک سیستم کامل و بدون خطا غیر ممکن است، تحمل‌پذیری خطا مورد توجه است. یک سیستم تحمل‌پذیر خطا باید بتواند خطاهای منفرد در اجزای سخت‌افزار یا نرم‌افزار و خرابی‌های منبع تغذیه یا انواع دیگر وقایع ناگوار دور از انتظار سیستم را مدیریت کند. در این آموزش، علاوه بر تشریح مفاهیم اولیه طراحی سیستم‌های تحمل‌پذیر اشکال، روش‌های کاربردی جهت محاسبه قابلیت اطمینان و طراحی سیستم‌ها نیز شرح داده خواهد شد و سپس با مدل‌سازی و ارزیابی احتمالاتی سیستم‌ها، جزئیات طراحی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.
دوره آموزش طراحی سیستم های تحمل پذیر خطا دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 22 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فاطمه ریسمانیان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی سیستم های تحمل پذیر خطا را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

شهاب

خیلی آموزش خوبی بود، مدرس صداش به حدی خوب بود که می تونست دوبلور بشه، دستتون درد نکنه بابت سایت خوبی که دارید.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی