اطلاعات دوره
آموزش ریاضیات گسسته – حل تست کنکور کارشناسی ارشد
مسیر آموزشی

آموزش ریاضیات گسسته – حل تست کنکور کارشناسی ارشد

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

ریاضیات گسسته، یکی از دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد است. این فرادرس برای دانشجویان کارشناسی رشته‌های: مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر منبع بسیار مفیدی خواهد بود تا بتوانند با انواع  تست‌ها آشنا شوند. هدف از یادگیری این درس، تسلط به روش‌های تست‌زنی در مباحثی مانند: منطق ریاضی، سورها، مجموعه‌ها، روابط، شمارش، روابط بازگشتی و درخت گراف است.
دوره آموزش ریاضیات گسسته – حل تست کنکور کارشناسی ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 20 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ریاضیات گسسته – حل تست کنکور کارشناسی ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

افشین

دکتر شیر افکن با زبانی سلیس و روان تمام مطالب را آموزش می دهند.

علی

آموزش همه مباحث رو به طور کامل و جامع بررسی کرده بود و برای من بسیار کاربردی بود، مدرس کاملا مفهومی توضیح می‌دادند.

امیر

خوب بود، اصلا وقت تلف نکرده بودند خیلی آروم و شمرده صحبت میکردند و اسلاید درست میکردند که به نظرم خیلی به درد میخورد.

سعید

خیلی خوب و عالی بود دکتر شیر افکن هر چی آموزش بده خوبه، اگه آموزشی که میخوام ببینم رو استاد شیرافکن درس داده باشن، درجا می خرمشون. آقای شیرافکن با وجود اینکه کاملا آکادمیک و دانشگاهی تدریس میکنند، خیلی هم خودمونی درس میدند، نوع کلامشون رو دوست دارم، به دلم میشینه، شاید چون زیاد آموزش هاشونو می بینم و عادت کردم به کلامشون. فک میکنم همه از تدریسشون راضی باشن.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی