اطلاعات دوره
آموزش میکروپروسسورها – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش میکروپروسسورها – مقدماتی

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.1
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمود ثابت کیش4.1
  • زمان:3 ساعت و 8 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش سعی بر آن بوده که از پایه، ساخت قطعات مورد بحث قرار گیرد تا علاوه بر آنکه مخاطب با جزئیات کامل قطعه آشنا می‌شود، بتواند از امکانات کامل آن نیز استفاده نماید. در بخش نرم‌افزار کد ماشین و زبان اسمبلی تشریح شده است. هرچند به دید همگان امروزه نوشتن برنامه با زبان اسمبلی امری مشکل یا شاید منسوخ باشد، اما باید بدانیم سیستم‌هایی که در حجم کم (چه از لحاظ سخت‌افزار یا نرم‌افزار) و با سرعت بالا ارائه می‌شوند، از زبان اسمبلی استفاده کرده‌اند.
دوره آموزش میکروپروسسورها – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 8 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمود ثابت کیش مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش میکروپروسسورها – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد هادی

واقعا لذت بردم، یه تیکه از پازل که در فرادرس جا مونده بود کامل شده. منو برد به همون قدیم و چیزایی که الان جوونترا تو علم برنامه نویسی نمی دونن.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی