اطلاعات دوره
آموزش نوسان گیری در بورس – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش نوسان گیری در بورس – مقدماتی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:علی ابراهیمی4.3
  • زمان:2 ساعت و 11 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نوسان ‌گیری در بورس یک نوع استراتژی معاملاتی محسوب می ‌شود که به دنبال استفاده از تغییرات سریع قیمت ها است. کسب سود از این نوع معاملات، عمدتا روش دشواری است ولی به دلیل جذابیت آن و ایجاد هیجان برای کسب سریع سود، طیف وسیعی از معامله گران در بازار سرمایه به دنبال این روش برای کسب بازدهی هستند. دو مساله مهم برای موفقیت در این معاملات عبارتند از: شناسایی سهام مناسب جهت نوسان ‌گیری و تعیین نقطه مناسب جهت خرید و فروش. در این استراتژی، بایستی معامله‌ گر گوش به زنگ و آماده نوسان‌ گیری از اصلاح و بازگشت روند براساس روانشناسی رفتار معامله‌ گران، نمودار سهم، حجم معاملات و سفارش ها و نهایتا روند چرخش نقدینگی باشد.
دوره آموزش نوسان گیری در بورس – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط علی ابراهیمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نوسان گیری در بورس – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بورس سراسر اینترنت را در صفحه بورس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حسام

سلام در دوره یه کم  کلی گویی شده بود و این دوره(به تنهایی) خیلی  مناسب برای یادگیری نوسان گیری نیست

رامین

سطح آموزش متوسط بود، مطابق با کتابی بود که داشتم.

محمد

خیلی کمکم کرد؛ واقعا به درد من خورد.

یاسین

به شدت از این آموزش راضیم استاد تسلطش عالیه به مطالب.

محمد

مطالب خوبی داشت. بیان استاد خوب بود .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی